Pa saj imaš na tem linku fotko ob kateri piše: Konec novembra sta se poročila v Mokricah. »Ob meni so bili vsi, ki jih imam najraje,« pravi Irena.
Pa še na naslovnici Jane sta bila in piše, da sta se poročila.
0
Sta 25.04.2026 ob 10:41
@Hja
Poročila sta se kasneje, prvič je bilo zaradi bolezni poroka odpovedana. Sedaj pa vi meni povejte, ženske, bi bile vi s tako grdim moškim? Saj se ga ustrasiš. Tiste gube, groteskni smeh, ohh, rumeni zobje kot pri podgani. Grozljivo. Pri nas imamo en podoben par, on maskota , večni samec, hodil je k prostitutklm, imel eno mlado ciganko za seks, sprevržen do konca od nekdaj, samo seks mu je šel po glavi,v grd kot smrt, ogaben moški, ona pa neka zelo lahka ženska, razlika med njima je 30 let ali celo več. On je premožen, zelo premožen dedič zazidljivih parcel. Vse je podedoval on. Otrok seveda nima
Sedaj mu ona cuza denar , ga obrača kakor se ji zdi. On je star cca 80 let. K sreči otrok nima ker verjamem da jbi bilo to težko za njih. Tudi tu , če bi bil Jager brez denarja, ona z njim ne bi bila.
3
Zanimivo 25.04.2026 ob 10:54
@Sta
Sedaj pa vi meni povejte, ženske, bi bile vi s tako grdim moškim? Saj se ga ustrasiš.
Tu vidite pa v živo vidite kaj lahko naredi denar. Verjetno veliko denarja. On se brez dvoma zaveda kakšen klošarski in zapit videz ima. Samo, denar ne smrdi so rekli že stari Rimljani, pa tudi leče se močno zameglijo.
1
bruh 25.04.2026 ob 10:55
Ej da ga moraš takmu pof.... pa saj bruhaš...dober želodec ma, sej naša malči tam čez v ameriki tud....
2
Zanimivo 25.04.2026 ob 12:39
@bruh
Se razume. Dame, kot ta nova gospa Jager in naša Malči tam čez lužo in njim podoben imajo močan in odporen želodec. Žal ga ima tudi marsikatera mlada ženska, ki ni toliko diht, da bi znala računati ogabnemu stvoru, pa naj bo star ali mlad, ali srednjih let.
3
Moški 25.04.2026 ob 13:06
Moški je lep toliko, kot je debela njegova denarnica....
4
Wow 25.04.2026 ob 13:17
Ampak ta ženska pa dejansko zgleda dobro. Wow. Vsaka mu čast. Sicer ga bi Tajska stala precej manj kot ga bo tale, a vseeno. Kapo dol.
Pa se kle zmrdujete nad 20-letnimi Tajkami, ki seksajo s 40-letniki, ki zgledajo milijonkrat bolje od tega tipa. Eee, Slovenke moje, Slovenke…
0
Jah 25.04.2026 ob 13:19
Ženska bo še pred 50. postala multi milijonarka. Ji že zdaj ostalo babovje zavida, a?
0
Love 25.04.2026 ob 13:35
Nehajte šimfati pa raje poglejte vaše vampaste in revne pijance doma. Druga slika pove vse. Poglejte, kako ga je zalizala. To je lahko le prava ljubezen 🥰
-1
Tocno 25.04.2026 ob 13:40
Se strinjam!
0
Za denar gre, vedno in povsod 25.04.2026 ob 19:19
@Love
To je lahko le prava ljubezen 🥰
Se razume, do denarja. Stavim, da bo pred 50. letom že vdova. Ej, jager, jager, ti je bilo treba tak grob skopati si. Edini, ki bo za teboj žaloval bodo tvoji suženjski delavci, ki potem še tega gnilega joba ne bodo imeli.
1
Ghost 25.04.2026 ob 22:22
@Love
Kakšne pijance imamo doma? Bi ti resno bila z takim moškim kot je Jager? Resno vprašam? Si lačna, da bi se z takim zamižala? Imam dovolj denarja, ne rabim bogatega, imam dovolj vsega, da pa se z nekom poljubim, kaj šele da grem z njim v posteljo , pa ne . Moški mi mora biti všeč. VSama sebi se bi zagnusila, to bi bilo najbolj nasilno dejanje proti meni . Razumeš da si ljudje izbiramo partnerje ki so nam všeč? Ki se nam ne gnusijo?
0
Ghost 25.04.2026 ob 22:23
@Ghost
*Zalizala
0
Ka 25.04.2026 ob 22:24
@Ghost mogoče se pa njej zdi lep, mačo boy, alfa samec… saj nasmeh ima srčkan
Ja, pubeci, razvijat se je treba. Ne pa pokat od ponosa na svojo normalnost.
0
hehehe 26.04.2026 ob 17:56
Mater ste živčni. Dejte dihat. Pissde hudičeve fovšljive zanikrne ter kur* ci zagamani!
0
Brb 26.04.2026 ob 19:32
Babe pa, luzerka, fafat se naučte, pa goltat sperto bogatih penzionistov.
0
Lačni Franz 26.04.2026 ob 19:45
@hehehe
Fronc, a to se ti oglašaš kar sam?
0
Miss 26.04.2026 ob 21:33
Če kdaj bo izbor najgrših bogatašev, bi ta bil 1. Jager. Rolingstonsov Jager je istih let, le da se ga da vsaj pogledat. 🙂
0
Miss 26.04.2026 ob 21:36
@Brb
Goltat sperto, goltajte si jo. Ko j. bogatasa, njegov q in sperto. Naj si ga cuzi sam, pa uživa.
0
Sam res 26.04.2026 ob 21:41
Žal na pol oka ne vidi. Ta pa rekla, zdaj prav dost dobra nevesta, da se boji, da jo bo pustu. Saj če bi imel oko sredi čela, bi se tudi bala, upam da ni preveč ljubosumna nanjga, da ji ga bo katera prevzela.
0
78 komi 26.04.2026 ob 21:45
@ljubezen
Sem mislila, da deset več.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
25.04.2026 ob 10:22
https://svet24.si/revija/jana/novice/slovenija/franc-jager-irena-poroka-1867739?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwY2xjawRZWHlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeLOdymlqUKfVttRhtvKagEJRUQG6Qk5Ww4SalyVIctbsAUS1w9yyNoWeGpd8_aem_y5iVnv_JMSBGRtQuPf32XQ#Echobox=1777025883