Čestitke iz ❤️.. Pa da si občina opomore od poplav, dobila bo 9 mil e..
0
... 10.05.2024 ob 22:53
Čestitke novemu milijonarju. Mu je sekirca padla v med.💰💰💰
0
Cindy. 123 10.05.2024 ob 22:54
A ni Mačka iz Mengša?
0
90 11.05.2024 ob 11:27
Kaj bi dal, da bi bil jaz ta srečnež. Takoj, še isti dan dam odpoved v službi in se posvetim izključno in le stvarem, ki me veselijo, nič več prisiljenih nasmehov, biti v družbi ljudi, ki so nesramni, imeti flat, ki si ga res želim itd. Pa za bližnje bi poskrbel. Sanjeee
0
leskova mast 11.05.2024 ob 15:51
Tudi od mene cestitke. In da se ne pusti zaplesti v kaksne nore investicije ali kaj drugega, kar bi mu pobralo denar.
Pri nas smo imeli eno obdobje, ko so ljudje zadevali dobitke po tekocem traku, potem se je cisto umirilo in zdaj noben vec nic ne zadane. V nasi sluzbi je bila ena, ki je pred dobrimi 20 leti zadela 4,5 mln. Pustila je sluzbo, postavila novo hiso, kupila par konjev in zdaj z mozem zivita tiho in mirno tam.
Ena je zadela 10000 kaksnih 12 let nazaj. Ta je denar porabila za stare dolgove.
Nasa prva soseda je okoli leta 2007 zadela 100 000. Ta si je kupila novega jeepa in zapravila ostalo, kmalu za tem tezave s srcem in je bila vec mesecev na bolniski, njena mama je pa jamrala, kako ji morajo pomagati, da pride skozi mesec.
Takrat sta v roku 3 tednov se dve drugi zenski zadeli po 100000, ena prav tako iz nase vasi, ena nizje dol na nasi cesti. Ne vem, kaj sta naredili z denarjem, navzven ni bilo opaziti sprememb.
V sosednjem kraju je pred leti en mozak zadel 50 mln. Ta je govoril, da ve, kako se v takih primerih hitro zapravi denar, zato bo pazil nanj. Takoj so priskocile cerkve vseh mogocih veroizpovedi in ga prosile za donacijo. Cez eno leto smo pa v lokalnem casopisu brali, kako so ga scammerji shecali v investicije, v katerih je zgubil precej denarja in se tozi z njimi. Kaj je danes z njim, ne vem. Vsekakor velja paziti na denar.
Se pred vsem tem sta precej let prej dva zelo premozna iz vasi zadela hiso in avto. Tu je vec regionalnih loterij za helikopterske resevalce, za otrosko bolnico in podobne ustanove. Karte so zelo drage, mislim da ze okoli 100 dolarjev, prvi trije dobitki so ponavadi hise in s prvo nagrado dobis se avto. Poleg tega je se par manjsih dobitkov, kot potovanje ali orodje. Drugih dobitkov ni. In ta dva vascana sta zadela hiso in avto na taki loteriji. Ce tako hiso obdrzis vsaj 6 mesecev, ne placas davka na prodajo, razen nepremicninskega, ki gre v tisoce, a ob prodaji ni davka, ker ni davka na loterijske dobitke.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
10.05.2024 ob 22:51