Odvisno kak status mam. Krščenki sm več kot drugim npr.
1
nikoli 06.06.2026 ob 20:16
Nikoli ne dajem denarja kot darilo.
Je imel pa nečak letos 1.obhajilo. Darilo je bilo v vrednosti okoli 100e.
0
Indijanski pregovor 06.06.2026 ob 20:19
Sedaj je tako fajn, da povejo, če za kaj zbirajo in je lažje.
Daš po svojih močeh.
Eden bo dal manj, drugi več.
Lahko tudi vprašaš prvoobhajanca, če si kaj želi.
Drugače kupiš simbolično darilo in posvetilo in daš denar.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
06.06.2026 ob 20:01