Zakaj tisti ki ostanejo v hiši staršev, nič ne zrihtajo hiše - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Tudi pri nas
16.04.2026 ob 15:07
@Vedno iste zgodbe
Točno tako!
Kakšne toplice neki, lepo prosim!
In če ne smeš vreči srarih trganih copat in nakupovalnih vrečk....če ne smeš urediti dvižnih garažnih vrat, čeprav se komaj premika in je odpiranje in zapiranje garaže prava muka..pač, ne gre!
Še vložnine so iz preteklega tisočletja v shrambi..tu in tam smo kakšno odnesli in vrgli v smeti...ampak, tudi če bi pustili.
4
Avatar gosta
katjalo
17.04.2026 ob 6:37
Nekdo, ki ne živi v takšni hiši s starši ali res zelo blizu nih, situacije ne more oceniti in soditi.
5
Avatar gosta
Vi
17.04.2026 ob 7:13
kar prodajajte. Zemljo lahko prodas samo enkrat. In pol je ni vec.
0
Avatar gosta
Ne prodajamo
17.04.2026 ob 10:01
Nihče ne bo prodajal. Vsaj ne poznam ljudi, ki bi zemljo prodajali.
Mi bomo preurejali ko ostanemo brez staršev. Do takrat pa samo najbolj nujno in samo svoje nadstropje kjer živimo.
1
Avatar člana svetilnik
svetilnik
17.04.2026 ob 10:08
Pri takšnih hrčkastih in nerazumevajočih starših se velikokrat zgodi, da gredo vsi otroci na svoje in si tam ustvarijo svojo hišo in dejansko se po smrti staršev take hiše prodajo.
1
Avatar gosta
Vi
17.04.2026 ob 11:44
Hisa ne stoji na zemlji?
1
Avatar gosta
Menda
17.04.2026 ob 17:46
@Vi ....Menda je na drevesu...Drevesna hiša...🤣🤣🤣 .
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026