@Vedno iste zgodbe
Točno tako!
Kakšne toplice neki, lepo prosim!
In če ne smeš vreči srarih trganih copat in nakupovalnih vrečk....če ne smeš urediti dvižnih garažnih vrat, čeprav se komaj premika in je odpiranje in zapiranje garaže prava muka..pač, ne gre!
Še vložnine so iz preteklega tisočletja v shrambi..tu in tam smo kakšno odnesli in vrgli v smeti...ampak, tudi če bi pustili.
4
katjalo 17.04.2026 ob 6:37
Nekdo, ki ne živi v takšni hiši s starši ali res zelo blizu nih, situacije ne more oceniti in soditi.
5
Vi 17.04.2026 ob 7:13
kar prodajajte. Zemljo lahko prodas samo enkrat. In pol je ni vec.
0
Ne prodajamo 17.04.2026 ob 10:01
Nihče ne bo prodajal. Vsaj ne poznam ljudi, ki bi zemljo prodajali.
Mi bomo preurejali ko ostanemo brez staršev. Do takrat pa samo najbolj nujno in samo svoje nadstropje kjer živimo.
Pri takšnih hrčkastih in nerazumevajočih starših se velikokrat zgodi, da gredo vsi otroci na svoje in si tam ustvarijo svojo hišo in dejansko se po smrti staršev take hiše prodajo.
1
Vi 17.04.2026 ob 11:44
Hisa ne stoji na zemlji?
1
Menda 17.04.2026 ob 17:46
@Vi ....Menda je na drevesu...Drevesna hiša...🤣🤣🤣 .
16.04.2026 ob 15:07