Na srečo vidim po plusih, da me tu več ljudi podpira, kot ne.
Tisti ogabni starci, ki bi jo radi rušili in park tam delali za paciente, očitno rabite crkníti sami, brez potomcev, ki bi se pobrigali za vas.
Saj ravno zaradi takih staruharjev, kot ste vi, ki mislite, da mora biti vse VAM prilagojeno, se mladi izseljujejo iz države!
Radi bi uničili še en kraj, ki je privabljal ogromno mladih in turistov. Veliko se jih je že uničilo in posledice so vidne, na mladini, ki se vedno bolj zapira vase in ne bo nikoli izkusila mladosti, kot so jo prejšnje generacije.
Metelkovo se naj raje uredi, da bo taka kot je bila 10 ali več let nazaj, ali pa da bo še boljša, ker kot pravim:
Droga in brezdomvstvo je obstajalo na Metelkovi, samo se tega ni toliko opazilo, ker je bilo tam toliko drugih skupin.
-običajnih mladih ki se zabavajo
-alternativnih skupin
-kulturnikov
-turistov
Pač ljudi od revnih do bogatih. Od Uršk Bačovnikovih do otrok politikov.
TO JE BILA METELKOVA❗
In treba je poskrbeti, da taka spet postane.
-5
O ogabnih starcih 26.06.2026 ob 4:36
Ker kam bi prišli, če bi le uničevali, kar nas moti, namesto da bi se potrudili, da zadeve izboljšamo?
Saj nočemo, da to postane država egoističnih staruharjev, ki pomenijo samo smrt za našo državo, medtem, ko dušijo mladost?
Staruharske pošasti, ki bi rade zavzemale prostor mladim.
(pa da ne bo kdo tu zablodil, da pišem to o vseh starih. To sem napisal o ogabnih staruhih, kot jih vidimo tudi v tej temi, ne o vseh starejših.)
-3
Evropa umira 26.06.2026 ob 7:11
Slovenija se stara. 680.000 upokojencev in še več jih bo. Mladih ni; ali so južnjaki ali pa migranti. Ampak tudi teh ne dovolj oziroma delajo bolj probleme, tako da bi njih morali izselit. Tudi če ostane samo še 680.000 upokojencev. Vse slabše bo.
1
In na temu se dela 26.06.2026 ob 12:05
In točno na temu se dela, da bo teh 680.000 upokojencev edinih, ki bodo ostali v Sloveniji.
Ostali bodo migranti.
Ja pa poglejte kaj počnete svínje ogabne staruharske, večino krajev, kjer so se mladi zabavali in spoznavali, je pokopala korona, sedaj bi pa radi še Metelkovo rušili, ki je bila ena glavnih točk kamor so se šli mladi zabavati, spoznavati, mnogi so tam spoznali partnerje in osnovali družino. Tam so spoznavali mlade turiste iz drugih držav.
Vi barabe ostarele, pa bi radi mladim vzeli vse, že tako je ta generacija mladih najbolj zaprta in nedružabna...
Nič ni čudnega, da mladi IŠČEJO UTEHO V DROGAH.
ZARAD VAS SVÍNJSKI STARCI, SE MLADI DROGIRAJO.
VI STE NAJVEČJE BARABE DILERSKE.
Ma naj se mladi izselijo, sem seoa naj pripelje arabske in afriške migrante, da bodo za vas smrad skrbeli.
(govorim o tistih starih čistunih, ki bi rušili še Metelkovo, da bi imeli parkec in podobne fore)
-2
jaz 26.06.2026 ob 12:40
In na temu se dela
Ej dečko pomiri se. Krivda starih je samo v tem, da so vam preveč dali in vi mislite, da vam vse pripada. Bo le treba prevzeti odgovornost za svoja dejanja. Zrušit Metelkovo do korenin, ker tam je leglo narkomanije in novodobnih umetnikov - beri gnilih brezdelnežev.
2
Sistem 26.06.2026 ob 12:45
@jaz
Ljudje se drògirajo tudi v pisarnah. Celo v takih, kjer nič ne delajo - gnili brezdelneži, bi ti rekel. Sistem je tak in sistema ne moreš spremenit.
0
Sistem 26.06.2026 ob 12:47
@jaz
Pa kako že gre - otroku moraš dati še kaj drugega kot streho nad glavo, obleko in hrano. Ampak očitno ti tega ne veš.
0
In na temu se dela 26.06.2026 ob 12:49
@jaz
Pa saj ti piše v prejšnjih komentarjih, da je Metelkova bila včasih drugačna. Da se jo naj uredi, da bo varna kot prej, ko je bila varnejša kot center mesta ponoči v sedajnosti, ne pa, da se jo ruši.
Ti praviš, da je Metelkova vedno bila taka kot danes.
Torej janševa Urška Bačovnik, ki je tja zahajala je zate narkomanski brezdelnež?
0
Poglejte 26.06.2026 ob 12:56
Ta primitiven malomeščanski folk sploh ne ve, da čeprav njihovi mladi ne visijo na Metelkovi, to še ne pomeni, da se ne drogirajo.
Ker jasno, da se drogirajo, če imajo pa tak gnòj za starše, ki stalno govori o delu, delu, delu ne pomisli pa na čustvene potrebe mladih. Potrebe po zabavi, druženju, socializaciji, intimnosti, spolnemu življenju itd.
Mladost se ubija v tej pòfukani državi, ki je zgolj Hospic za starce. Lep kraj za umret.
Naj se jim mladi zadrogirajo ali izselijo. Pol se pa nej državo z migranti nabaše, ker bo premalo mladih, pa bo stari gòlazni fajn.
0
samo porušit 26.06.2026 ob 13:51
@In na temu se dela
Kura, zdaj pa že nehaj težiti s to Bačovnikovo. Tam nikoli ni bilo študentov medicine in ostalih resnih faksov. A misliš, da so za rušitev samo desničarski staruhi? No, tu se krepko motiš. Tudi veliko drugih ljudi je za rušitev, sploh pa mladih. Veliko mladih.
A misliš, da normalna mladina hodi na take place, kjer je vse poscano, počečkano, uničeno, polno narkomanov, migrantov, raznih zapohancev? Še 🤐 in lezbijke so pobegnili od tam. Imajo druge lokale.
Nima država kaj urejati Metelkove, ker se je ta pač izrodila sama po sebi zato, ker ni več edini plac za skupine, ki so pred desetletji hodile tja. Te skupine se nikoli več ne bodo vrnile tja.
1
Ma kakih drugih placev 26.06.2026 ob 14:18
@samo porušit
Kje ti živiš? Na Luni?
Nič ne veš o temu, kako je skoraj vsak kraj v Jugoslaviji imel diskoteko? Vse zaprto, že dolgo. Potem je počasi, počasi šlo navzdol.
Pa gremo do korone. A ti veš koliko placov za zabavo se je zaprlo?
Da ne govorimo o zaprtju med korono, ki je socialno pohabil mlade, družbenih omrežjih, napačnem starševstvu, vzgoji...
Še nikoli nismo imeli tako uboge generacije! Tako zaprte, tako depresivne.
Pa jasno, da se je uživanje drog povečalo.
In še veliko bolj se bo povečalo!
In krivi ste gnòji, ki ne razumete problematike mladih. Vi ste njihovi morilci.
Rešitev ni uničevanje še enega kraja, ki je nekoč funkcioniral. Treba bo kaj narediti, na turistični ponudbi, kulturni ponudbi in predvsem zabavi.
Če je ta generacija, propadla generacija, potem še vedno lahko upamo, da bo boljša. Še vedno lahko upamo, da se bo potem saniralo narkomanijo, našlo rešitve za reševanje problematike brezdomstva. In takrat se bo lahko tudi z Metelkovo nekaj naredilo.
Samo vam morilcem ne smemo pustiti, da ste smrt za mlade. Ker ti si taka oseba, saj z nerazumevanjem problematike nič ne pomagaš k izboljšanju.
Ker situacija je precej žalostna trenutno.
Lahko povemo vsi starejši, ki imamo mlade okoli sebe.
Da ni bilo Bačovnikove in resnih faksov tam?
Kako pa potem to, da mam med kolegi in prijatelji otroke politikov, otroke premožnih staršev, ki imajo stanovanja v raznih Šelemburgih, situlah, ljudi ki so študirali na raznih sorbona univerzah, otroke raznih vplivnih iz policije in vojske in sem se z njimi družil in prebijal čas na Metelkovi?
No kako je to mogoče?
Ja, oni mi pa povejo kako so se z Bačovnikovo na Metelkovi družili 30 let nazaj. Ti pa nikdar sploh ven nisi hodil? Si kot sodobni inceli?
0
za KOKOŠI 26.06.2026 ob 14:37
Na Metelkovi je bilo VEDNO veliko narkomanov. Tudi ko smo zašli tja po zaprtju kakšnega drugega kluba, smo to videli. Bili okradeni, pretepeni, nadlegovani. Metelkova nikoli ni bila zbirališče normalnega folka, sploh v nočnem času so bili tam VEDNO problemi.
Pa nehaj fantazirati o tem, kakšne kolege in prijatelje imaš, ker vsi vemo, da se VEDNO začneš zapletati v laži, ko želiš drugim vsiliti svoje mnenje. Čisto v vsaki temi to počneš, pa naj bodo blesave telenovele ali pa branjenje narkomanov in kriminalcev. Opletati začneš z žaljivkami in lažmi. Daj zadihaj in se umiri. Če boš preveč gobezdal o tem, da naj bi Bačovnikova kura hodila na Metelkovo, boš fasal prijavo, pa mislim da zdaj niso časi da bi se lahko izmazal če se bojo janševi policaji spravili nate. Pazi kaj natolcuješ.
Tisto greznico je potrebno zravnati z zemljo. Naj se zgradi kaj drugega. Teli kriminalci migrantski, 10 spolni zmešanci, izprijeni stari p.e.d.r.i. ki hodijo tja lovit mlade fante, naj izginejo od tam. A ni dovolj da je pred časom nek tak star buz-erantski pofukelj umrl, ko je napadel mladega fanta? Tozalego je treba nagnati, razgoniti, tako kot tiste lopovske Rogovce, ki so nakradli koles za pol Ljubljane.
Tudi ambulanto za narkomane bo treba odpreti nekje drugje.
2
hej COP 26.06.2026 ob 15:01
@za KOKOŠI
Si že dovolj znerviran. Daj zagrozi mi, kako se me bo počakalo in umorilo, da bom brez hlač ostal, kot umorjeni pèder.
Tako kot si pred meseci počel.
Po prvem odstavku, takoj vem, da se lažeš, da nimaš pojma kakšna je bila Metelkova, kjer si včasih spoznaval ljudi iz vseh slojev družbe in turiste iz vsega sveta in kjer si ob najmanjšem problemu takoj dobil zaščito. V centru ne.
Lažeš se, zelo.
Glede počečkanih zidov. Zadnjič sem na Metelkovi govoril z zakoncema, nemškima turistoma, tam 80 let starima. Nek dizajn sta študirala, ali nekaj podobnega, kolikor sem razumel. Sta zelo hvalila grafite, da so zahtevni in od zelo talentiranih grafitarjev.
Glede "starega búzerantskega pòfuklja" kot mu praviš, že vem njegov priimek, vzdevek. Imam informacije kako sta se z morilcem poznala.
Tako da tvoje teorije o nadlegovanju močnega 21 letnega bokserja na ulici ne veljajo. Glúpe zaključke imaš.
Kakšen STRUP od človeka si ti
Kdo te je toliko zjèbal? Te je brat posilil? Stric?
Že na Starševskem si bil katastrofa.
Kako bi ti zdele staršem od umorjenega pojasnil svoje svíinjarije, ki si jih izrekel o žrtvi iz svojih svínjskih ust?
Ma zbili bi te... Jaz bi te zbil gòvno incelovsko.
Nimaš ti pojma o nočnem življenju, incel nèdofukani. Smrád, ki ga nikoli ni nobena hotela. Tako da je jasno, da vse kar pišeš o metelkovi, nočnem življenju ali ljudeh so samo domišlijske zgodbice. Ti incelovski jumfer si doma za računalnikom visel, ne pa žural. Drkal, ne pa seksal. Če ti ga je kdaj kak bogi stari pèder pofáfal, se te je verjetno usmilil. Večina ljudi se te ne bi dodaknila.
1
šiptarska kura 26.06.2026 ob 15:45
Naš forumski p-e-d-e-r-a-v-s je izgubil kontrolo nad sabo 😆 Kokoši pazi da te kap ne rukne, si že v letih. 😆
0
oa 26.06.2026 ob 15:49
Strašno se sekiram zaradi smrti enega zafiksanega đankija, ki se je po vsej verjetnosti od droge zadet in od alkota nažgan zleknil na travo in se nikoli več zbudil. Strašno mi je hudo, NOOOOT!!!
-2
hej COP 26.06.2026 ob 17:02
@šiptarska kura @oa
"za KOKOŠI",
kaj zdaj? Spet novi vzdevki, kot vedno takrat, ko ven padeš in potem naserješ neumnosti.
razburjen si kvečjemu ti, ki spet hočeš izvati čustva, tako da se norčuješ iz dotičnih umorov homoseksualnih ljudi.
Si ti oriniral na smrti otrok na Starševskem čveku, ko si iz člankov jemal njihova imena in priimke in pisaril, da so umrli, ker so pèdri?
Ti psihopat, kako prazen moraš biti, da to počneš.
Poglej se, kaj si. Milijon vzdevkov na Starševskem čveku(podobno tu), vse dni v letu, po par ur na dan.
Dèbilen incel, ki bi se ga morda le za plačilo kdo usmilil. Kaka boga prostitutka, ki bi ji šlo na bruhanje.
Sploh nimaš življenja, ure nabijaš na Čvek, potem morda še kam na Facebook ali Instagram (česar jaz sploh nikoli nisem imel) in potem greš spat.
Ker bogi bednik.
Pa kaj si invalid, ali samo invaliden in prizadet v glavi? Ali oboje?
In potem ti naj bi verjeli, da si ven hodil, preživel dovolj časa na Metelkovi, da bi lahko podal analizo. In potem naj bi verjeli, da ti kaj veš o mladih...
Pajadeeee, pa še kaj. 🤣
0
Park 26.06.2026 ob 17:40
Lep park. Ko sem v Ljubljani posedim tam.
0
hehe 123 26.06.2026 ob 22:44
@oa
Se ne rabiš sekirat. Imamo tukaj avtista nepismenega Kokoši, ki se sekira v tvojem imenu. Celo zgodbice si izmišlja, da bi bil bolj prepričljiv.
-1
Zaupate slovenskim medijem 27.06.2026 ob 3:34
Vsaj napisala je, da gre za neuradne informacije.
0
hej COP 27.06.2026 ob 13:43
@za KOKOŠI @šiptarska kura @oa @hehe 123
Sedaj, se boš pa spet, tako kot običajno dopisoval sam s seboj. 🙂
Običajno tvoje delovanje poznano že iz Starševskega foruma.
Revček neobogljeni iščeš moč tako, da osebo napadeš pod več vzdevki, si dopisuješ sam s seboj in pišeš celo kot ŽENSKA...
Potem pa druge obtožiš, da to počnejo, ker ne preneseš misli, da se je več komentatorjev obrnilo proti tebi. 😆
Zrel si za psihiatrijo. Si se že kdaj zdravil?
In ne bodi prepričan, da te ne poznam, da ne vem kdo si. Si prepričan, da nisva nikoli govorila v živo? 😉 Ker lahko ti škodujem, veš. Ampak mi ni treba, ker največja nesreča si ti sam za sebe.
Ti rèva pòscana strahopetna, rad se izživljaš nad tujo nesrečo, drugim privoščiš slabo, se veseliš ker so se "stegnili".
Vse zato, da bi pozabil, da si ti največji osamljeni bèdnik. 😑
0
Vsakemu svoje 27.06.2026 ob 14:33
Zgornji del kongresnega je njihov, spodnji naš.
0
8409 27.06.2026 ob 15:49
Tega je zdaj baje ful, v znak protesta proti Janši se ga zadevajo, za njih je to gesta upora proti janšizmu, zato jim takozvani nevladniki pomagajo z dobro robo in potrebščinami.
0
Napačno to vidiš 27.06.2026 ob 18:46
@8409
Ne zadevajo se v znak protesta proti Janši, ampak zaradi Janše. Posebej, če govorimo o tistih mladih, ki so se formirali v času zaprtja med kovid krizo. Sociologi in psihologi povejo, da imajo razvojni manko. No to je izgubljena generacija, generacija družbenih omrežji, socialno osiromašena. Zato rabijo droge. To zaprtje jim je še dodatno škodovalo.
26.06.2026 ob 4:31