lej o tem s teboj ne bom debatiral, si se pokazal kot primitivno tele z obsodbami brez podlage, in se za to nisi niti opravičil, kar mimo si šel in načel drugo temo, kot da nisi bil nesramen. kar se tiče živali pa nimaš pojma, tam lahko oplajajo samo alfa, (to ti zagotovo nisi) pa tudi sicer si 🤐 kot praviš. če se pa NE alfa samci med seboj rukajo v kakšni vrsti živali ja pa to anomalija, tako kot pri človeku- nenaravno izven zakonov narave- torej izmeček 🤐 je izmeček, če sploh razumeš kaj so to zakoni narave.
0
Neuropatija ničvredna 22.10.2025 ob 15:29
@HETERO
O ker nešolan kmet si 😂
Svoj besednjak in obsodbe raje poglej.
Noben ti ne govori o pedrih in homoseksualnosti, ker če ne vidiš, sem napisal, da tudi jaz mislim, da je homoseksualnost nenaravna in da homotov ne maram, ker so moteni že po karakterju.
Govorimo o biseksualnosti. In vidim, da o biologiji in naravi ne veš veliko.
In pač anomalije ne more biti, če se ne gre za posamezne samce in samice, ampak za 100% biseksualne vrste, kjer so vsi samci in samice biseksualni. In glede na to, da se VELIKO BOLJE RAZMNOŽUJEJO od podobnih, primerljivih heteroseksualnih vrst, nikakor ne moremo govoriti o anomaliji!
0
viagra 22.10.2025 ob 15:55
@Tisti ki pride zgodaj
če ti pride zgodaj, a to pomen, da ti tut viagra ne nuca večč?
0
dobro si ga opisal 22.10.2025 ob 18:41
@viagra
haha
0
8409 22.10.2025 ob 19:09
Ne več, če so jih glih res zapirali in mučili, je pa res, da se ne spomnim opisov homoseksualnosti med tovariši partizani, pa je bilo v hosti najbrž veliko skušnjav in priložnosti. Ali so bili partizani bolj konzervativni, seksualno disciplinirani, ali pa niso čisto vsega povedali zgodovinarjem, težko rečt, ampak poročil o takih dejavnostih ni.
So bili pa to nevarni časi za degenerirane, že nesankcioniran hetero odnos med neporočenimi je lahko pomenil strelski vod, morda tudi zato, ker bi dojenčki zakomplicirali stvar, prvič ker so ena lačna usta več, ki se ne borijo, drugič, če te Nemci iščejo po hosti, cela četa zakamuflirana pod listjem, vsi tiho kot miške, ne moreš imeti dojenčkov zraven.
Tako da s tega stališča bi mogoče lahko podpirali homo odnose kot obliko kontracepcije, ampak jih zgleda niso, partizani so bili vseeno partizani, ne pašejo zraven poženščeni tipi v mejkapu in boah iz perja.
0
Neuropatija ničvredna 23.10.2025 ob 9:10
@HETERO
Sicer pa HETERO, ti ki si izključno na temu forumu prijavljen kot HETERO, a se ne spomniš, da me dobro poznaš že iz Starševskega čveka? 😉
0
pusti hetero pri miru 23.10.2025 ob 15:21
@Neuropatija ničvredna
Poišči si geje. Lahko greš tudi v kurnik.
0
Rdeča Sonja 23.10.2025 ob 22:28
Tako je bilo povsod na Zahodu. Kaj misliš, da so bili kaj bolj napredni? V Sloveniji se je gejevsko in lezbično gibanje pojavilo že leta 1984!
Sicer pa, a si vedel, da je tako opevana Švica ženskam dala volilno pravico šele leta 1971, Jugoslavija pa leta 1945.
Ne zagovarjam Jugoslavije, samo dajmo se držat dejstev.
0
gringo 24.10.2025 ob 1:05
Si predstavljaš da bi bilo tako še danes?
Razni maljevci, golobi, pahorji, gorenaki bi bili po defaultu v čuzi
0
Poženščeni stari grki 24.10.2025 ob 1:35
@8409
Zato ker stari Grki so bili poženščeni tipi v mejkapu in boah iz perja? Sploh spartanci in Aleksander Veliki, kajne?
Zdi se mi, da imaš bore malo življenskih izkušenj in vse gledaš skozi priučene stereotipe.
0
Opazovalka 24.10.2025 ob 10:44
@Neuropatija ničvredna
Kokoši, praviš, da je tudi zate homoseksualnost nenaravna? Kako to, če jo vendar najdemo v naravi? In da so homoseksualci moteni po karakterju? Glede na to, da si sam poženščen homoseksualec, torej ne prenašaš niti samega sebe? Torej priznavaš, da nisi normalen?
0
Štajerc 24.10.2025 ob 11:24
Prava stvar je da se jih malo zapre v varno sobico, se jim da v ritko velik analni čep in čez lepo prisilni jopič. Jermen od jopiča pa poskrbi da čep ostane na svojem mestu.
0
Mojca 27.10.2025 ob 13:13
Štajerc:
To bi bilo kar poučno ja 🙂:):) Si kar predstavljam, kako bi to zgledalo.
0
Mojca 03.11.2025 ob 9:34
Sem brala na spletu o eni punci iz Reke, tudi pri njej so zdravili homoseksualnost v psihiatrični bolnišnici in je bila večino časa v prisilnem jopiču.
22.10.2025 ob 15:22