No saj ni panike. Tema lah potone. dam še js geslo, da bo še zame šlo objavlat?
See u later😅
0
Julij Cezar 04.05.2026 ob 6:22
@Frogica si daje nekdo duska hehe...zadnji trije itak ves da ni od mene, ceprav ko to tamo pjeva kot film je dober...froga naj ti mine ponedeljek...pocasi ker je res lepo jutro...
Ampak je le pozitivno to, da se lulča gravž stari pedofilski sliniš za žabo. Malo manj si pa le nagravžno in se vsaj malenkost bremzaš na forumu. Prej se nisi nič, si buhtelo od ogabnosti. ☝️
-2
Milan 04.05.2026 ob 8:58
Frogico imamo radi. Ironično kar očitaš juliju, smo opazili tudi pri tebi.
1
Julij Cezar 04.05.2026 ob 11:21
@Viharni jezdec seveda da ja, se slinim za frogo, cudno le da ona tega ne zamirka?le ti s svojim okom sokolovim, oziroma po.moje si ti tk duhovno odprt da se ti je odprlo tretje oko in zaznavas stvari na visjem energetskem nivoju ki jih ostalu ne, tako kot crte na nebu in reptile v žbunu...daj se spelji bumbar in sam resuje osebne stiske...nisem jaz tvoj terapist hehe
Ja a ni seksi no. Pravi jebach s tem glaskom in bodijem🙈😍
0
Izgovor 06.05.2026 ob 13:57
@Julij Cezar
Julij to ni zajebancija, temveč ljubosumje. Vez med frogico in viharnim je kljub občasnim kregom (kjer je ljubezen, tam je kreg) močna.
-1
Julij Cezar 06.05.2026 ob 16:40
@Frogica men ni apititlih pesem ker je besedilo.ko bi ga vrane skup nanosle, potem pateticni turski melos, nazgravzen bosanski dialekt...skratka..clivek se vprasa kako je lahko on sponzuroša kaki firmi...
01.05.2026 ob 14:22