PRIJAVA /
REGISTRACIJA registracija za sodelovanje ni potrebna, a če si želiš rezervirati ime in se družiti z ostalimi člani, se bo potrebno registrirati ;)
Ukrajinci so imeli v času SZ pri sebi skorajda ves arzenal jedrskega orožja. Ob razpadu SZ so vse predali Rusom, v zameno, da jih pustijo pri miru. Nikoli jih niso pustili pri miru. Kdor je na strani Rusov, je na strani agresorjev kot bi bil na strani Hitlerja med 2. svetovno vojno. Enako velja za tiste, ki pravite, da niste na strani nobenih. Ste, na strani agresorske Rusije, samo nočete na glas povedati. Berem tudi, da smo menda že od konca 2. svetovne vojne okupirani od ameriške vojske. Od osebe, ki živi na drugi strani Atlantika in je polna nekih raznoraznihzgodb, poleg tega pa še mastno plačuje, da koplje po svojih koreninah po tej ubogi okupirani Evropi, od koder so njeni pametni starši že davno ubežali. Gospa se mi res smili, da nima pametnejšega dela in da nas sem hodi stalno opominjat kako smo naivni, ker ne verjamo niti v teorije zarote, ki jih tako rada tukaj objavlja. Pravi, da je za mir, a ves čas se hodi sem kregat.
Dober povzetek, čakam na njen cinično.sarkastičen odgovor. Pa sej ga ne rabimo, ker že vemo, kaj bo.
Frau je moža in otroke že preselila v Meriko. Tudi sama bo stisnila koščeno rit čez, ko bo treba.
Se mi pa smilijo Ukrajinci, ker jih je Merika uporabila za kmete na šahovnici. Že od 2015 jih usposablja in trenira za to svojo vojno.
Ki jo bo tolkla - do zadnjega Ukrajinca.
A, Ursula von der Leyen.
Pa vir da so mož in otroci preseljeni v ZDA?
Ursulin praded je bil lastnik plantaze z vec kot 200 suznji.
About James Henry Ladson
James Henry Ladson (1795–1868) was a wealthy planter and businessman from Charleston, South Carolina. He was the owner of James H. Ladson & Co., a major Charleston firm that was active in the rice and cotton business, and owned over 200 slaves. He was also the Danish Consul in South Carolina, a director of the State Bank and held numerous other business, church and civic offices.
kanadska :: 17.03.2023 ob 19:52
Vau. Kakšno presenečenje. Sploh nisem vedela, da je Von den Leyen pravzaprav Američanka.
Zdaj mi je precej njenih potez bolj jasnih.
Ursula je super ženska in ena redkih, ki ima za razliko od ostalih šibkih evropskih voditeljev (Macron, Scholz) jajca. Ostala natolcevanja si pa nosite nekam. Poleg nje je omembe vredna še finska premierka Sanna Marin. Women power. Nika Kovač ne sodi v ta" gang".
@Yara,
Katera od Slovenk pa po tvoje je, ali pa ima potencial postati dobra voditeljica? Ali pa nasplošno je Močna Ženska?
Hmmm...Gvišno, da je kar nekaj takih v našem prostoru (političnem in nepolitičnem), ampak ta trenutek mi prav nobena ne pade na pamet. Naša predsednica je pa zagotovo Močna Ženska.