Tajska - Pattaya... 💗 NEBESA 💗 - 9

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
nekoč nekje
19.01.2026 ob 16:22
V Chiang Maiju, ki sem ga že omenil, zelo zanimivo mesto na severu Tajske, obstaja predel ki se mu reče. Nimmanhaemin. Mislim, da je to celo bila prva uradno znana baza digitalnih nomadov na svetu.
0
Avatar gosta
King
24.01.2026 ob 15:48
King of Asia spet v akciji ♥️

0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
24.01.2026 ob 18:04
To pa je kriza, da moraš kupiti drago letalsko karto in za 1 teden v letu leteti na drugi konec sveta za kos poscanega mesa, da ješ iz istega lonca, po katerem je vsak na dnevnem redu "grožal" s svojo žličko. Pogum norega je tudi potreben, da ne pomisliš na spolno prenosljive bolezni. Ne razumem, a to moraš biti tako grd ali totalen antipaticus ženskam, ali oboje, da ne dobiš normalne ženske? 🙂
-4
Avatar gosta
Nja
24.01.2026 ob 18:11
@Gizdalin ponavljaš se kot papiga, ja, si že povedal svoje mnenje, bebo, kolikokrat ga še boš? Ok, luzerček, no, saj imaš prav, si zdaj happy, bebo? Ti še zaploskamo, da boš dal mir?
2
Avatar gosta
Haha
24.01.2026 ob 18:26
@Gizdalin večni devični, a tole opisuješ sebe? 🤣 “ a to moraš biti tako grd ali totalen antipaticus ženskam, ali oboje, da ne dobiš normalne ženske? ”
1
Avatar gosta
Opa
24.01.2026 ob 21:26
V Pattayi poskrbijo za vse! Tudi za vašega luleka...

0
Avatar gosta
Haha
24.01.2026 ob 21:32
Junfer Gizdalinko že bookira letalsko karto za na Tajsko, da mu porihtajo tisti mini smoki, ki ga ima med nogami 🤣
1
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
25.01.2026 ob 0:03
Luzerji ste vi, ko vas nobena ne povoha in ki morate celo leto zbirati denar za letalsko karto. 😆 Tako je jasno, da če bi imeli denar, kljub dejstvu, da niste lepi in ne pametni, bi vseeno imeli ženske, čeprav ne daleč od prostitutk, ampak vseeno. 🙂

Ko pridete nazaj, kako shajate s financami, verjetno jeste še samo paštete v svoji samski luknjici in v nogavico shranjujete kovance do naslednjega leta za let na Tajsko? 😉
-2
Avatar gosta
Haha
25.01.2026 ob 6:47
@Gizdalin junfer, spet opisuješ sebe? 🤣
0
Avatar gosta
Oldie
25.01.2026 ob 14:30
Točno tako si predstavljam sebe čez 30 let 🤣

1
Avatar gosta
Haha
27.01.2026 ob 8:22
1
Avatar gosta
Opa opa
30.01.2026 ob 21:44
King of Asia spet v akciji 🥰

1
Avatar gosta
wow
31.01.2026 ob 21:08
Naslednjič, ko grem na Tajsko, bom nabijal ladyboy-a tako, da bo cel mesec narazen hodil 😍

1
Avatar gosta
narkomanka
31.01.2026 ob 21:40
@wow Ja ja, tipkovničarski heroj si 😏 Vsi ste takšni frajerji za monitorjem, potem pa tam plačate za vsak nasmeh in se vrnite praznih žepov. Ne vem zakaj se s tem hvalite, to ni "nabijanje", to je plačljiva storitev in nič več. Če misliš da si zato nek velik frajer, si žalosten bolj kot karkoli drugega.
-3
Avatar gosta
wow
01.02.2026 ob 17:49
Seveda se plača, in tam imaš lahko vsak dan drugo ladyboy rito 😛♥️ To ni alternativa, to je edina opcija, v Sloveniji ni izbire.
1
Avatar gosta
wow
01.02.2026 ob 17:55
@narkomanka joj, no, kakšno butasto mišljenje. Ti nič ne razumeš. Dol se hodi po čisti telesni užitek. To je to. Nič več, nič manj. Kakšni frajerji nekaj, kakšen denar neki… to je vse posrednega pomena ali nepomembno. Šteje le užitek in kaj si ostali mislite, nam dol visi.
2
Avatar gosta
8409
01.02.2026 ob 21:03
A te ladyboye se potem tudi s pakistansko delegacijo deli, ali so shemales v Pundžabu manj popularni?
-2
Avatar gosta
Vas
01.02.2026 ob 21:18
Za sosede imam nevem, 3-4-5-6....niti ne vem koliko deklet iz Nepala, se menjujejo kot gate in to so necivilizirani ljudje. Delajo na reji, mislim da jajca pobirajo in čistijo za perutnino. Sicer lepe na pogled ampak dretje, pljuvanje, riganje, smetenje..mah ni za doma met
-1
Avatar gosta
Łukasz Pedalski
01.02.2026 ob 21:53
Nepal ni Tajska.
0
Avatar gosta
876
01.02.2026 ob 22:00
Nepalke so zelo plodne, narobe pogledaš in že zibata
0
Avatar gosta
Xy123
01.02.2026 ob 22:01
Pa še nov virus si boste nakopali😅
-1
Avatar gosta
Gorski Potok
02.02.2026 ob 8:59
@Digitalni nomad če bi rad delal od koderkoli, zakaj ravno Pattaya? Bali, Portugal, Mehika, celo Portugalska ali Grčija ponujajo podobno klimo in lifestyle brez tega "reputationa". Se mi zdi, da folk meša "digital nomad" življenje z backpacker turizmom. Pravi nomadi iščejo stabilno okolje za delo, ne pa party zone kjer te vsak večer sprašujejo če hočeš "massage". In ja, za 495€ dobiš v Pattayi stanovanje, ampak a si pogledal kaj dobiš v Lizboni ali Tenerifih za isti denar? Malo manj kaosa, malo več kave in wifi-ja ki dejansko dela.
0
Avatar gosta
VeselaRibica
02.02.2026 ob 11:34
@Xy123 pa to je dejansko resen problem, ne samo za hec. V zadnjem času se sploh povečujejo primeri SPO-jev v Pattayi, pa tudi uporaba kondomov med spolnimi delavci naj bi padla po covidu. Tako da ja, tisti, ki tam nabijajo na levo in desno, se dejansko igrajo rusko ruleto z zdravjem. Sam ne razumem tega fetiša, da greš na drugi konec sveta samo zato, da plačaš za spolne usluge. Po eni strani je žalostno, po drugi strani pa tvegano za zdravje. Če že moraš it tja, vsaj uporabljaj zaščito, ampak očitno to marsikdo ne počne. Pol pa pridejo nazaj in širijo to naprej. Resna zadeva, če pomisliš.
1
Avatar gosta
8409
02.02.2026 ob 13:25
Ja, ampak v Lizboni je shemale iz Afrike, kosmat, noga 45, roka kot lopata, v Pattayi je pa malo manjši in brije se po nogah, za odtenek manj neapetitlih.
0
Avatar gosta
Lisbona
02.02.2026 ob 14:05
A to nas svetovoljani pošiljate v Lisbono? Za začetek se pozanimajte koliko v Lisboni kaj stane, od stanovanja na dalje. Potem pa še malo naštudiraj te klimo.

Ljudje gremo na Tajsko tudi zato, ker je življenje še vedno relativno poceni. Odlično hrano imajo. Pa toplo je. V morju se lahko celo leto kopaš. Za bagatelo lahko letiš po celi Aziji. Bali je neprimerno manjši.
0
Avatar gosta
Pregreha
02.02.2026 ob 20:17
Pogrešam moje Tajkice s črtico med nogami in tudi tiste Tajkice, ki imajo klobasico 🥰
0
Avatar gosta
mmmmm
02.02.2026 ob 20:21
@Pregreha

Tako je, luli ni ovira, rite imajo tudi ozke 😍😘
0
Avatar gosta
Dave
02.02.2026 ob 22:17
Farang Dave v živo! Naš sosed Madžar je spet v akciji 👍

https://www.youtube.com/live/pIdL6Rgyy3U?si=2hMbu05VtZvXuOmv
0
Avatar gosta
Ljubezen
05.02.2026 ob 12:46
Pogrešam moje bejbike iz Pattaye 🥰
3
Avatar gosta
Boom Boom
05.02.2026 ob 20:51
Zmešalo se mi bo, če ne bom šel kmalu nazaj v Pattayo 🤪
1
Avatar gosta
Ladyboys
08.02.2026 ob 12:58
Mmmm 😋😍

0
Avatar gosta
Pattaya Majstore
12.02.2026 ob 18:27
Ženske kot ženske. Dosti jih dela zaradi spleta nesrečnih okoliščin ampak jasno ženske ne morejo iz svoje kože. V Pattayo v zadnjih letih prihaja ogromno mladcev iz zahoda, tam 20-25 in ženske so postale sila izbirčne, ne vse, tiste res lepe z veliko povpraševanja pa vsekakor. Meni se ne smilijo prav dosti. Pač ponujajo storitev, ki jo je potrebno plačati.
0
Avatar gosta
Momcilo
12.02.2026 ob 18:31
Kolumbijke so lepše.
0
Avatar gosta
Pattaya Majstore
12.02.2026 ob 18:46
@Momcilo kaj ti to koristi, ko te v Kolumbiji zadrogirajo, okradejo in po možnosti še ubijejo… vse to za par kolumbijskih lukenj? Hvala, ampak ne, hvala. Je Tajska 1000x varnejša.
0
Avatar gosta
8409
12.02.2026 ob 21:08
Kje se najdejo pa taki videji za Bangladeš? To je seks turizem destinacija prihodnosti, zaenkrat pa še vedno dobiš na stotine shemalov po $250 komad, nakup stane kot v Pataji ena ura.

Mogoče Bangla res ni neki spešl fensi, ampak to naredi vzdušje bolj domače.

Pa še Pakistancev ni toliko kot v Pataji, ker so skregani med sabo.
-1
Avatar gosta
CO
13.02.2026 ob 2:11
Kolumbija je v primerjavi z JV Azijo neprimerno bolj nevarna. Pa še brez španščine je hudič.

So pa tudi plusi. Latinam je iz slovenske perspektive prostitucija prav privzgojena. Sploh colombijkam. Naval obupank iz Venezuele pa je še dodatno znižal ceno storitev. Seksati se da že za 10€. Ceneje kot, da greš na zmenek.
0
Avatar gosta
Grof
13.02.2026 ob 5:11
Res ne vem zakaj bi hodil tako daleč si spraznit jajca, ce so bližje Češka, Romunija, Bolgarija, Srbija.
1
Avatar gosta
Hulahup
13.02.2026 ob 13:53
@Grof

Saj v tem je ravno čar Pattaye. Ne gre se za praznenje jajc ampak za atmosfero, celotno izkušnjo, ki enim zelo ustreza.
1
Avatar gosta
8409
13.02.2026 ob 16:35
Seks turisti grejo pogosto daleč od doma, kjer jih ne bo nihće poznal, zato pa je Bangla tak neobrušen dragulj, koliko ljudi te bo pa v slumih Bangladeša prepoznalo, bore malo, v Patajo ipak zaide kak civil ali, bog ne daj, novinar.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026