Tajska - Pattaya... 💗 NEBESA 💗 - 5

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
8409
16.11.2025 ob 22:42
Re: kmečke bunke iz Isaana, treba je vedet, da je Tajska zelo socialno stratificirana in na vrhu so kitajski Tajci, bolj sloki in relativno svetle polti, oni kontrolirajo biznis in v veliki meri politiko, družina nedavno padle premierke Shinawatra npr., iz te strate družbe jih ne vidiš v Pattayi. Socialno najbolj spodaj je pa provinca Isaan, morda kot bi pri nas rekel Dolenjska, 🙂, Isaan je že napol Laos, Laos je pa za tajski mind sinonim za nerazvitost, nesofisticiranost, kmečkost, če se tako izrazim, tudi v tajskem slengu, če hočeš rečt, da je nekaj mimo, grdega dizajna, kmečko, rečeš, da je Lao.
-1
Avatar gosta
Plestenjak
16.11.2025 ob 22:53
Roko na srce Slovenke, to pa ni več za nikamor.

Halo, ima svojega skrivnega fukača, pa išče nek emocionalni in provajderski šus. Kdo pa je še danes naiven provajder?

Pa Pattaja je ja edina smotrna rešitev.

Pa še grde in zanemarjene so te Slovenke, pa to že od nekdaj.

Z mlado vitko Tajko bi one tekmovale, hahaha. Svašta no.

Slovenke totalno nevešče in neizkušene nekega vrhunskega sexa.

Pa nobene želje po družini nimajo Slovenke.
2
Avatar gosta
Zblojene Slovenke
16.11.2025 ob 23:48
Si mislijo, da lahko s tem konkurirajo
https://www.facebook.com/share/r/1BTKGgXE9D/
2
Avatar gosta
Obcutek
17.11.2025 ob 7:29
@8409 glede na to, kako grdo že lep čas govoriš o ženskah, bi rekel, da se verjetno bolj navdušuješ nad ladyboys?
5
Avatar gosta
😎
17.11.2025 ob 7:45
Ma avtor posta je 💯 % toplovodar 🙄
-4
Avatar gosta
ma kakšna Pattaya le 😲
17.11.2025 ob 15:20
Manchester je zakon
1
Avatar gosta
Jah
17.11.2025 ob 21:52
@ma kakšna Pattaya le 😲 ampak tu lahko samo gledaš, ali pa še to ne - da jih ne dobiš na nos, ker si creep. Čisto nasprotje Pattaye
2
Avatar gosta
Koki🐔
17.11.2025 ob 23:56
Ne berem teh tem. Samo to vprašam, a to jih tisti incel s katerim sem se stalno kregal na Starševskem čveku odpira?
-3
Avatar gosta
King of Asia
19.11.2025 ob 10:06
Boom Boom

1
Avatar gosta
Star dec
19.11.2025 ob 10:12
@King of Asia
Če bi bila cena flodranja v Sloveniji LE 22 dolarjev, bi le redkokateri Slovenec bil s - Slovenko...
1
Avatar gosta
Farang Dave
22.11.2025 ob 12:14
Legendarni Farang Dave ponovno v akciji... boom boom 😍

3
Avatar gosta
lol
22.11.2025 ob 12:28
@Farang Dave Tip v 4 urah zamenjal 10 bejb, na koncu se je odpeljal z eno, ki izgleda kot da ima 15 let in razlagal, kako jo bo danes seksal s polno razvitim herpesom na zgornji in spodnji ustnici. Joj, joj... 🤣 nasty, nasty 😂
0
Avatar gosta
8409
22.11.2025 ob 13:02
Niso neke hude lepotice te Isaanke (?), saj sem že razlagal, v tajskem kontekstu je to podobno kot pri nas Rominje, določeno reputacijo imajo.
-1
Avatar gosta
Lepa
22.11.2025 ob 13:15
@8409 ampak ta na thumbnail je pa ful seksi (videjo zgoraj)
2
Avatar gosta
Alfonzo d manijak
22.11.2025 ob 13:19
@8409 ampak ene Romkinje v Sloveniji so pa tko seksi, da ne bi imel zadržkov, da bi jih kresnil 😍
2
Avatar gosta
8409
22.11.2025 ob 13:43
Teoretično mogoče res, v praksi pa še nisem take videl, mogoče v Španiji kaka Gitana iz Andaluzije, ta slovenska romska plemena mi pa ne zgledajo preveč eksotične.

Na temu videu se mi pa zdi, da že hodijo mal čudno, duck feet, stopala zelo navzven na V pri hoji, Andrew Tate tudi tako hodi in ker gre ta deformacija po celem telesu je čist brez jawline-a tip in mora brado nosit, da skrije deformiranost. Brat pa normalno hodi in normalno zgleda.
0
Avatar gosta
Alfonzo d manijak
22.11.2025 ob 13:55
@8409 uf, jaz sem pa enkrat srečal eno, ki je izgledala kot kopija Angeline Jolie v mladih leti, le malo bolj zagorela. Sem sam gledal 😍
1
Avatar gosta
Farang Dave
22.11.2025 ob 14:37
Nov dan, nova tajska lepotička. Farang Dave uživa na polno. Pattaya so resnično moška nebesa.

3
Avatar gosta
GSP
22.11.2025 ob 22:56
Kje so luzerji, inceli, grdobe, … brez socijalnih veščin? Ne hodija sami taki v Pattayo?
-1
Avatar gosta
Jah
22.11.2025 ob 23:19
@GSP v bistvu pravo nasprotje. Luzerji so kr lepo doma in si ga drkajo na pornjake. Poglej videje. Kje ti vidis luzerje? Sami festarji, jebaci… razvrat

Kje bo en luzer zbral pogum, da bi sel na drug konc sveta v to najvecjo svetovno kurbarijo
3
Avatar gosta
King of Asia
25.11.2025 ob 8:38
Tako enostavno je to 🙂

1
Avatar gosta
Farang Dave
26.11.2025 ob 15:10
Farang Dave ponovno uživa na polno.

1
Avatar gosta
Zame
26.11.2025 ob 17:45
Tole je pa neki zame 🥰😍

1
Avatar gosta
začetnik
27.11.2025 ob 13:01
In kje ponavadi bivate v Pattayi, v hotelih?
0
Avatar gosta
8409
27.11.2025 ob 13:26
Baje so posebni hostli za seks turiste, na pogradih spijo in jejo juhe iz vrečke, da res vsak evro do konca izkoristijo za drolje.
-4
Avatar gosta
Pattaya
27.11.2025 ob 13:27
@začetnik Izključno hoteli višjega cenovnega razreda. Pač treba si je privoščiti. Tudi bejbam je všeč, če si v boljših hotelih in ne v nekih beznicah.
3
Avatar gosta
začetnik
27.11.2025 ob 13:27
Ti zasanjani romantik se meni tam z babami. Sprašujem pattaya turiste, ne tebe.
2
Avatar gosta
Pattaya
27.11.2025 ob 13:42
Je pa potrebno biti pazljiv pri izbiri hotela. Če te zanima, lahko povem več.
4
Avatar gosta
8409
27.11.2025 ob 13:52
Ja a ni škoda za hotel dajat, če lahko barski plesalki neseš? Spiš na pogradu, sobico za 100 bahtov za pol urce najameš ko rabiš, in nazaj v hostel, samo res najbolj nujni stroški, eni baje od doma hrano v konzervah prinesejo kot češki turisti in se res 100% seks turizmu posvetijo.

Sej kaj pa boš, po muzejih in razstavah hodil, prišel si po eno stvar, moraš ostat zvest svoji misiji.
-3
Avatar gosta
Pattaya
27.11.2025 ob 16:15
@8409 ne trudi se, nisi smešen, zato si tudi večno samski na roko metač.
3
Avatar gosta
Haha
27.11.2025 ob 18:29
Disney prihaja v Pattayo… resno 🤣 Disney za odrasle 🤣

1
Avatar gosta
Jebać sa balkana
27.11.2025 ob 21:29
V Pattayo se hodi, ko si še relativno “mlad “. Tam do ene 50, recimo, ko ti tič še stoji. Pr 60, 70 je bolj brezevze, ker cuzat ti ga ne sme, prav tako se ti digne težko, ti ji jo pa tut ne moreš lizat… zaradi SPB. Pač nafukat se je treba na polno dokler lahko. Pattaya je namenjena temu, da greš dol in jebeš ko zajc, izziviš fetiše, pri 50 jebeš 20-25 letnice mmmm itd. Boli te 🤐 kaj si o tem mislijo neke nedohebane zblojene Slovenke. Ma naj se zgražajo, te obsojajo… boli te 🤐, glavno da se imaš ti nebeško dobro tam doli na drugem koncu sveta… Slovenkice pa naj ostajajo nedohebane z modrikavimi v varnih hišah 🤣 kle pa nekaj modrujejo. Ma mrš zapri smrdečo nedohebano gofljo pa se pejt nazaj kurbat na OnlyFans. Pa glej da boš davek plačala, da te ne bo spet FURS lovil!
4
Avatar gosta
tata
30.11.2025 ob 14:03
I tata bi sine 😂

3
Avatar gosta
Farang Dave
30.11.2025 ob 14:08
Nov dan, nov video iz moškega raja.

3
Avatar gosta
aloalo
30.11.2025 ob 14:19
Joj, joj, ta Farang Dave res te bejbe obravnava kot kup mesa.. tej zgornji pravi, da ima lepo barvo kože, kot čokolada, da mu je všeč, ker je tko suha - le 38kg, da ma majhno, a dobro rit... po drugi strani je pa itak jasno, da tudi te bejbe izkoriščajo farange... win-win kombinacija, I guess
-1
Avatar gosta
8409
30.11.2025 ob 14:39
Eno vprašanje, kot je znano, se s prostitutkami ne lupčka, ne pustijo, ker je preveč intimno, kako potem zgleda tak seks, vse lahko, ampak kušnt jo pa ne smeš? A ni mal čuden filing.

Čeprav po drugi strani, če se pa te pustijo lupčkat, je pa isto kot da si zažvalil Pakistanca, s katerim je bila pred tabo in bogsigavedi kakšne bacile to prenaša, po svoje mogoče celo boljš da ni lupčkanje dovoljeno.
-3
Avatar gosta
Opa
30.11.2025 ob 14:52
@8409 zakaj te pa to zanima? Saj je itak jasno, da se ne boš opogumil in se šel v Pattayo razdevičiti 😂 tebi bo roka odpadla od drkanja 🤣
3
Avatar gosta
Grof
30.11.2025 ob 14:53
Dovolijo ti pa, da piješ mleko na dudo 🤣
-2
Avatar gosta
Haha
30.11.2025 ob 14:56
@8409 pejt se ti raje “zlitvat” s Slovenkami, seveda le v mokrih sanjah in s prstom v riti, ko se zbudiš 🤣
3
Avatar gosta
8409
30.11.2025 ob 15:01
@opa Kaj vam je zdaj nerodno, nisem jaz predmet debate, a ne trdite, da vam je vseeno kaj si drugi mislijo?
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026