Ta 123 čvek ni več berljiv - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Yara
Yara
11.04.2026 ob 21:57
Vmes, med množico neberljivih tem, celo najdeš temo, kjer se nad tem pritožujejo. Pohvalno!
0
Avatar člana Čveka
Čveka
11.04.2026 ob 22:11
Ej! Mene pa zanima, ali najdemo kako temo, v kateri bi se lahko pogovarjali brez prepira. Je že bila kdaj kaka taka?
Malo je že res hecno. Večinoma vsi redno tukaj, pa menda ne vsi iz veselja do pričkanja, ali?
1
Avatar gosta
Lol
11.04.2026 ob 22:26
Tema brez prepira? Seveda obstaja reče se ji nihče nič ne napiše. To je edini 100 % preverjen način, da se ljudje ne skregajo.

Druga najbolj mirna tema je verjetno
👉Voda je mokra. pa še tukaj se bo v roku 3 komentarjev pojavil en tip, ki bo razložil, da tehnično voda ni mokra, in potem smo spet na začetku.

Realno pa
ljudje ne hodijo na forume samo po informacije hodijo tudi malo zmagovat, malo provocirat, malo zdravit ego… in bum, še tema o mačkah vs. psih postane ideološka vojna.

Tako da ja tema ni problem.
Problem je, da ima vsak tipkovnico in mnenje 😄
0
Avatar gosta
Obremenjeni in bolni ljudje
11.04.2026 ob 22:26
S politicnimi temami ker drugega zivljenja nimajo 😂
1
Avatar gosta
Joj
11.04.2026 ob 22:29
Dj kaj komplicirate. A keri od vas pametnjakovičev uporablja Facebook? Kakšna greznica je šele tam. V primerjavi s tam, je čvek123 ko neomadeževana devica.
2
Avatar člana Yara
Yara
11.04.2026 ob 22:49
@Čveka Seveda je bila kdaj taka tema, kjer je bila normalna komunikacija, z jesenjo 2025 pa so te teme nekako upadle, bile spregledane oz. brez komentarjev in ostale na "dnu".
0
Avatar člana Čveka
Čveka
11.04.2026 ob 23:23
Škoda, ali ne? Nekako ne verjamem, da bi bil kdorkoli zadovoljen z nenehnim kreganjem. Saj pa večina vseeno pride sem počvekat, pregnat dolgčas, z nekom izmenjati kake misli… vsi si menda ja ne hodijo sem zdravit nekih frustracij.
3
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
11.04.2026 ob 23:29
@Čveka Točno tako. Riba bo, kmalu☝️. Še mal mora otoplit. 😁
0
Avatar člana Yara
Yara
11.04.2026 ob 23:31
Sem opazila, da je zadnje dneve Sava bolj valovita, predvidevam, ker se ribe drstijo. Love is in the water!
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
11.04.2026 ob 23:42
@Yara Verjetno res. Bom jutri en krog naredil, da posnamem kak video. Včasih se vsedem za vodo v času drsta, sploh podusti in gledam. Veš kaj je to rib tik pod površjem. Kot v ribogojnici.
-2
Avatar člana Čveka
Čveka
12.04.2026 ob 6:53
@Viharni jezdec

Pa niso ribe nič sramežljive? 😉
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 7:30
@Čveka So. Moraš bit nevpadljiv, ne pa kot buldožer prihrumet k vodi. 😁
0
Avatar člana Frogica
Frogica
12.04.2026 ob 7:36
Za najboljši pogled na drstenje obvezno stopi naravnost v vodo in malo premešaj dno z nogami. Tak bo voda lepo motna in ribe ne bodo nič vidle.. ti pa tud ne 😆
0
Avatar gosta
MIRO
12.04.2026 ob 7:42
čuj majka foruma (Frogica) samo ti lahko spraviš ta forum na prava pota. 😊
-1
Avatar člana Frogica
Frogica
12.04.2026 ob 7:44
Kaj ne bi raje. Vila foruma? Nekaj bolj čarobnega, privlačnega.. majka je pa res .. ma ni praca konotacija.. 🙈
-1
Avatar člana Čveka
Čveka
12.04.2026 ob 7:54
@Viharni jezdec
😄😄 no, to bi rada nekoč videla! Baletno gracioznega ribiča….
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 7:57
@Čveka Zakaj baletno? Grem dostikrat za vodo, ko sploh ne lovim. Se vsedem, gledam in uživam. 😁
0
Avatar člana Čveka
Čveka
12.04.2026 ob 8:01
@Viharni jezdec
👍 natolcujem na tvojo gornjo izjavo o buldožerskem prihodu k vodi 😉
Pa sem se spet spomnila, zakaj ne pijem vode… ker imajo ribe orgije v njej😄
0
Avatar gosta
vi ste
12.04.2026 ob 8:14
vsi po vrsti prizadeti v glavo. Forum je že dolgo mrtev, če je sploh kdaj živel. Nekaj takega kot recimo Kmetija.
0
Avatar gosta
MIRO
12.04.2026 ob 8:56
Frogica, rad bi ti rekel Vila ali Principessa foruma, vendar ne morem. Moja Principessa tega foruma je ena druga oseba. Pa brez zamere. 😊
-1
Avatar člana Čveka
Čveka
12.04.2026 ob 9:53
@vi ste

Kaj vraga potem počneš na mrtvem forumu? Ti ni nerodno razpravljati s prizadetimi?

Za Kmetijo ne bi vedela, tukaj pa si zdaj prav grdo pokvaril vzdušje. Te to nekaj ekstra veseli? Tako si si polepšal dan?
0
Avatar gosta
opala
12.04.2026 ob 9:55
@vi ste Kmetija je zakon, in "ti" nisi "vsi". Si pa majmun, o, to pa ja, velik majmun 🍌
0
Avatar gosta
Popay 123
12.04.2026 ob 10:51
@Evo spet ta Popay
@Popay 123
Spet Popay s svojim nagnusnim pisanjem o SdS nora24tv greznice. Kaj pa poslanci ki sčuvajo na upor, kaj pa vsi ki tukaj in po vsej možnih straneh besnijo, ter zmerjajo Vrtovca in Logarja, da je zajebal Goloba? Kdo je kolesaril po mestu ko je bil Janša ? Tvoj Jenull. Tako pristranski si, da čist razumem zakaj te nobena ženska noče v bližini. Levičarji bi imeli demokracijo, če nisi z nami, te potolčemo in gremo na ulice. Na silo bi izsilili levo oblast. To je za vas demokracija. Ne sprejmete da je na desni sredini več poslancev. Že od začetka se ve da Golobu ne bo uspelo. Če je kdo agresiven ste samo vi na levi strani. Najbolj zmerjate, najbolj gnusne žaljivke vi zmorete. Sedaj komentatorji grozijo da bomo lačni, da nam bodo vse pobrali. Edini ki je pobral, pa dajal svojim nevladnikom je Golob. On je futral samo svoje Nike Kovac in ostalo gamaš, ki je delala zanj, futral je lenuhe in pa javno upravo. Ostali pa komaj čakamo da pride nova vlada, da bo delo postalo vrednota in se ne bo samo jemalo tistim ki ustvarjajo in prinašajo denar. Golob se je sam zasral, ko je pustil da Levica vodi vlado. Manager ki je postal socialist.
.....................................................

oj, ti seme zasledovalsko buzurantsko, da ne boš rekel, da sem nekulturen, sem te pozdravil...
no pa pejmo, korak po korak......
SdS nora24tv greznica, dodajam š naci fašistično komunistična propagandna 🤐 pokvarjena z pacientom na čelu.......
vrtovc je sančo pančo in pacientov potrčko, brezveznik..., logar je soliden model na desni strani, je pa takoj bilo jasno, da bo dal svoje glasove pacientu že takrat, ko je ustanovil svojo kao stranko..., pač satelit SdS nora24tv greznice ampak to je njegova stvar, ima pravico, saj živimo v demokraciji...
za goloba in levico se mi prosto jebe..., sta pa oba premija proti proti pokvarjenim ljudme, ki predstavljajo SdS nora24tv greznico.
moj janul, hehe.... zadnič sem ga videl v ludlu... , čudno, da ga nism pozdravil, če je moj...., s kolesom sem tista leta naredil 3000... 4000 km na leto, nobenga kroga pa okoli parlamenta...
krele..., nobena ženska me noče, u jebenti, to me je pa zdej sesulo.., hehe.....
pacient je času korone stalno grozil s smrtjo..., o kakšni lakoti ti lapaš opica okužena...
vajnec, ti boš men o delu lapal..., ko boš imel toliko, ur, dni, tednov, mesecev, let za sabo kot jih imam jst, si lahko šele rečeš JST SEM CAR...
z zmerjanjem na forumih ste začeli kletni troli 🤐 pokvarjena lopovska lažniva SdS nora24tv greznice.... in ta vzdevek SdS nroa24tv greznica je odgovor na vaše začetke NA FORUMIH, STALNO NABIJANJE O KOMUNJZERJIH in žaljenje VAŠIH politikov SdS nora24tv greznice PREBIVALCEV SLO., z prostitutkami., zombiji, trenirkarji..
...............................................................................
multinično bipolarno
@modro polarna viharna driska....
ščene smrdljivo nedojebano.... kako si pa ti korajžen virtualno, vsi se samo čudimo temu pojavu... ampak je zelo zanimivo, da se nobenemu ne upaš v živo pokazat, cucek....
0
Avatar gosta
Lali
12.04.2026 ob 11:14
Meni pa postaja čvek 123 prav prijeten. Pač čvek je ČVEK, nič več, nič manj. Nekateri ga sicer poskušajo uničiti, a vidim, da so tiste res sporne teme vse brisane. Thumb up za mode 👍
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 11:34
@Popay 123 Ej popeeej, tukeeej, in zdeeej, primitiven kot vedno, greva lepo korak po korak:☝️

Stopi ven.
Zunaj je pomlad.
Spomladi je lepo.
Zunaj je svež zrak.
Zunaj lahko počneš marsikaj....
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026