77,85 % preštetih
263.218 PROTI
.....
Pri 100% je to 323000... dejansko jim lahko še rata...
0
Cudno 23.11.2025 ob 20:27
@obsedenost
Kje sem jaz zalila vernike...
Kar naj te bog kaznuje v tvojem jeziku zaradi laganja...
Jaz sem sama verna, ne podpiram pa niti malo cerkve kot institucije in ta se vmesava in ta politicno manipulira.
Nobenega cernika sploh omenila nisem.
Bejz zdej v spovednico, ker dokazano lazes
2
igzektli 23.11.2025 ob 20:29
@Pa dajmo
Točno tako, Hočem imeti IZBIRO, KAJ NAREDITI S SVOJIM ŽIVLJENJEM, ko si nemočen da bi sam naredil konec.
1
nope 23.11.2025 ob 20:30
Zelo tesno bo.
0
!!! 23.11.2025 ob 20:31
287.589 PROTI, 83,24% preštetih
Pri 100% je to 335,788 PROTI!!!!!
Dejansko bo lahko zakon padel!!!!
0
politična opredelitev 23.11.2025 ob 20:33
@400 000 bedakov na 490 podlage
Levo ali desno nima veze, 400. bedakov brez podlage..... niso cerkvenjaki avtomatično proti in levajzarji ZA.
Moja mama je bila sila pobožna pa je dve leti moledovala za smrt...tako mene kot medicinsko oosebje, sestre kasneje v domu...nazadnje je morala mesece in mesece umirati ter umrla v strašnih mukah, umirala je dve uri v groznih bolečinah in vsem, ki so proti, močno pivoščim take muke x pekel na stoto potenco.
4
jasno 23.11.2025 ob 20:37
jasno je, da je zakon padel. Primcu in kompaniji je uspelo. 😥
0
butasta demokracija 23.11.2025 ob 20:38
Demokracija žal pomeni to, da idioti izvolijo, kako boš živel, sploh če ne dojemaš volitev kot svoje obveznosti, ne samo poravice in misliš da lahko obsediš na zadnjici, medtem ko tisti bolj oprani odločajo namest tebe.
Demokracija je tako diktatura bebcev nad pametno manjšino... četitke.... raje živim v severnio koreji v totalitarizmu, kajti demokracija je samo oblika totalitarizma kreeteeenov. Nad vsemi drugimi.
@jasno
Nič bat, po tvojem imenovani Princ teme, recimo mu kar Janez J., bo trpel sam take muke, da joj ....ker ga tud hudič ne bo želel vzet, ne samo bog , videno že na več primerih, kako ti ljudje trpijo in se obenem oklepajo življenja, hkrati pa ne morejo spustiti duše in pretrgati vezi. Videno iz prve roke.
Tudi tvojemu ali od kogar je že ta izprijenec Sončni kralj, torej R.G. , ne bo nič lažje, ko bo crkoval na nedelujočem morfiju.
Trpljenje ne izbira ne starosti, ne spola, ne veroizpovedi ne črni rdeči beli rumeni... Ko tako boli da se hočeš fentat bi moral imet to pravico. Psom, ki jih najbolj ljubimo, smo to dali, omogočili, včasih jim injekcijo vsilimo celo proti njihovi 'volji', ker je lastniku bolj 'komot', da nima doma bolnega ali starega psa, za soljudi pa prav hočemo, vztrajamo, da naj trpijo do vrat pekla (do nebeških vrat jih pride zadnje čase manj, kot v nasprotno smer). Ja, ok.
Še nisi dojel, da ankete vedno kažejo bolje levici, kot je potem dejanski rezultat? S tem se poskuša vplivati na volivce/glasovalce, saj en del ljudi vedno glasuje kot to naredi 'večina', to so fokzali psihologi že davno.
0
Če čebula ne bi če imela 23.11.2025 ob 21:42
@logika
Res, ljudje niso neumne.
Zakon bi šel čas, če bi bil pisanje in izvajan tako, da krsitve in zlorabe ne bi bile možne.
Ker pa...vemo kako je ...pa je rezultat, tak kot je.
Tistim trpecim, pa naj ZZZS placa storitev pomoči v Avstriji. Bo cenejše ( kot bi bila izvedba pri nas, ko ima dan 25 ur za nekatere dežurne zdravnike...in preplacana oprema), pa še sito pri nas in še v Avstriji in se tako zmanjšajo zlorabe.
0
8409 23.11.2025 ob 21:49
Tako kot tudi referendum glede ekscesnih privilegijev za “naše” v kulturi, je tudi ta predvsem nezaupnica Golobu.
Saj hvala bogu, čim on gre, bomo imeli takoj 2 plači letno več v žepu, to se pa že pozna, cca. €4.000 več letno je že za en lep dopust, pa to bo šele začetek, desna vlada bo naredila konec temu brutalnemu izčprvanju srednjega razreda.
1
Saj se ve 23.11.2025 ob 21:52
Velika zmaga za Primca. Za desnico! In direktna klofuta levemu kultu smrti. Tudi večina zdravnikov je bila proti.
1
Res 23.11.2025 ob 21:55
"Naši" v kulturi še vedno prejemajo izredno pokojnino za izjemne dosežke v kulturi, oziroma jo prejemajo njihovi potomci, ki lahko sploh ne vejo, kaj je kultura.
Čakam da pride desnica in bo eno leto od referenduma, pa se bo desnica potegnila za izbris zakona iz 1974.
Pizda, da komaj čakam, da vidim, če bodo držali obljubo namesto polnjenja svojih žepov v zdravstvu in vojski.
1
Jp 23.11.2025 ob 23:09
Meni je bolj čudno, da en milijon volivcev ni imelo želje da glasuje.
1 milijon?
Razumem, da jih nikdar ne bo 100% volilo. Ampak 1 milijon?
23.11.2025 ob 20:24