proti zakonu o evtanaziji-Kanadski zdravniki pisali slovenskim - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
pravica
13.11.2025 ob 14:17
@Evtanazija
Ne bom povedal, kaj mi je bila ta oseba, ki je umrla pol leta predno je prišla na vrsto v Golobjem zdravstvu.
0
Avatar gosta
vita
13.11.2025 ob 17:39
@Stari vrač
Ne vem, če se pri evtanaziji ravno izogneš mučenju. Res jo nepoznavalci in propagandisti predstavljajo kot sladko smrt. Zdravniki pravijo drugače. Umirajo od šest ur do nekaj dni. Predstavljam si, da notranji organi razpadejo in človek umre.
1
Avatar gosta
takolele
13.11.2025 ob 18:39
@vita
Mhm. Grda smrt je s tem coctailom smrti. Pravijo, da je enak oziroma podoben , kot ga uporabljajo za usmrtitve na smrt obsojenih v Ameriki.
Nič mirno in brez bolečin ne odideš.

Je bolje počakat zimo in sest nekam v sneg.
Mnogo lažje in milejše.
0
Avatar gosta
nope
13.11.2025 ob 22:03
Nič ne verjamem. Očitno je evtanazija manj plačana kot če ljudi pocepijo s smrtonosnimi zvarki..
0
Avatar gosta
Od do
13.11.2025 ob 23:11
@nope
Hm seveda je.
Ne gleda se na kos, ampak na čelo paleto. Količina nanese
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026