@Evtanazija
Ne bom povedal, kaj mi je bila ta oseba, ki je umrla pol leta predno je prišla na vrsto v Golobjem zdravstvu.
0
vita 13.11.2025 ob 17:39
@Stari vrač
Ne vem, če se pri evtanaziji ravno izogneš mučenju. Res jo nepoznavalci in propagandisti predstavljajo kot sladko smrt. Zdravniki pravijo drugače. Umirajo od šest ur do nekaj dni. Predstavljam si, da notranji organi razpadejo in človek umre.
1
takolele 13.11.2025 ob 18:39
@vita
Mhm. Grda smrt je s tem coctailom smrti. Pravijo, da je enak oziroma podoben , kot ga uporabljajo za usmrtitve na smrt obsojenih v Ameriki.
Nič mirno in brez bolečin ne odideš.
Je bolje počakat zimo in sest nekam v sneg.
Mnogo lažje in milejše.
0
nope 13.11.2025 ob 22:03
Nič ne verjamem. Očitno je evtanazija manj plačana kot če ljudi pocepijo s smrtonosnimi zvarki..
0
Od do 13.11.2025 ob 23:11
@nope
Hm seveda je.
Ne gleda se na kos, ampak na čelo paleto. Količina nanese
13.11.2025 ob 14:17