Danes si napisal najmanj 200 komentarjev, obsedenec, totalno premaknjeni, saj nimaš nobenega življenja izven tega foruma. Kaj si pa počel, si spet ''gobe nabiral'', opazoval vreme, želel dobro jutroooo? No, kaj si koristnega počel, razen, da si kot vsak dan v tvojem mizernem življenju trolal in žalil in smetil in se sramotil?
@Vihsrna driska Itak da sem. Ti si blo pa na šihtu namesto mene. ☝️😁 Mal se boš moral posvetovat s psihiatrom, morda pa le najdeta ključno točko in težavo, veš? ..... jaoooooo😁
-1
kdo je tukaj trol? 02.04.2026 ob 23:54
Prešteti 200 komentarjev nekega uporabnika je plodotvorno in koristno delo?
-1
abejž no 02.04.2026 ob 23:54
@Grenivka no, sedaj še Majmunjotu lezeš v rito neumito.
-1
Grenivka 02.04.2026 ob 23:55
Viharno sralo jo od tam, Ta okoliš kjer je dost vina.
1
Izvoli jo 02.04.2026 ob 23:55
Hrenivka je kuurwa
-1
Nemorešverjet 02.04.2026 ob 23:57
Kako vulgarno se to babše izraža, obenem pa dela svetnico. In taka packa se veseli velikonočnih praznikov in maše? Fuj!
0
Grenivka 02.04.2026 ob 23:58
Koliko vas polna luna je,be. Vau.
1
Lunačasta 03.04.2026 ob 0:01
@Grenivka tebe še najbolj!
-1
neberljivo 08.04.2026 ob 13:13
Čvek je ali prazen ali pa poln neumnosti in butastih nesmiselnih tem, nekdo še karikira imena nekaterih uporabnikov da izpade, kot da oni to pišejo.
1
bnm 08.04.2026 ob 14:19
BLIŽA SE KONC SVETA ...
0
mah 08.04.2026 ob 14:22
nič kaj drugače kot SČ, mogoče malenkost bolje, ker se tu dejansko še kaj moderira in briše - za razliko od SŠ
0
Kje so 08.04.2026 ob 14:29
Jaz pogrešam oziroma ne opažam nekaj stalnih nickov in registriranih.
02.04.2026 ob 23:37