Obširna psihologija odnosov moški - ženska (zakaj ne funkcionira) - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
8409
29.11.2025 ob 11:27
@čveka Če reče ne, jo lahko disciplinira. Islam je glede tega pravičen, žene se ne sme tepst, razen če ne uboga. Ampak pedagoško, ne smejo po obrazu.
-2
Avatar gosta
Popay 123
29.11.2025 ob 12:45
@Ja popej
lej ga lej.., bluzatorja.., heh, vajenc, kaj pa ti veš o moji familiji, glede na to, da je tema še vedno aktivna... imam par besed za trole tvoje vrste..
TI KRELE o meni praktično NIČ ne veš...
v teoriji, torej virtuali, je to pisanje iz vaših zblojenih glav, ker si želite, da bi tako bilo, kot troli pač pišete zaradi vaših kompleksov, skratka, nesrečniki, ki ste pač zaradi bede v vašem življenju še žleht pa pišete tisto kar berete že leta od multinično bipolarnih trolov kot je @modro polarne viharne dr__ke....
žene vas mržnja do določene osebe..., no recimo, tudi jst imam alergijo do določene stranke in njihovega šefa... ampak jst te ljudi poznam kot svoj žep iz real življenja..
Razlika med mano in troli tvoje vrste je zelo preprosta..., ti si virtualni trol, jst sem pa realen človek, ki tudi v virtuali piše za svojo dušo tisto, kar sem doživel v življenju.
Človek, ki ima KARAKTER stoji za tistim, kar je rekel, izjavil in napisal... in ne bo nikoli pisal o xy osebi, o kateri se mu tudi sanja ne, kdo je, hinavsko pod 100....200 niki in se skrival pod njimi..
in ja...., ženske v mojem življenju so ok..
0
Avatar člana Čveka
Čveka
29.11.2025 ob 12:58
@8409

Dober štos… in občudovanja vredno moško junaštvo, ni kaj. Takega deca je pa res treba globoko spoštovati. Celo žensko si upa udariti… vau!
0
Avatar gosta
Kaj
29.11.2025 ob 13:11
Res,poglejva...pri meni je enako,ce ni tako kot sem si zamislil so posledice. 😉
0
Avatar gosta
Poglejva
29.11.2025 ob 13:14
@Kaj
😄😄 aha… se razpištoliš in napišeš na Čvek, kar ti leži na duši…
Pravilno. Naj se daleč vidi, kdo ne obvlada…
0
Avatar gosta
Kaj
29.11.2025 ob 13:17
Potem naj se vidi razkosje...kot pri tebi. 🙂
0
Avatar gosta
Poglejva
29.11.2025 ob 13:28
@Kaj
No, evo ga! Pa pravijo, da smo iz dveh različnih planetov… sploh ni res. Krasno se razumemo (ko je po naše)😄😄
0
Avatar gosta
8409
29.11.2025 ob 13:30
@Čveka Če hočemo razumeti psiho muslimanov, moramo razumeti razliko med nami in njimi v socialno-antropološkem smislu, razumeti moramo koncept kultur, ki temeljijo na časti oz. sramoti in tistih temelječih na občutku krivde. Mi smo primer low guilt kulture, medtem ko je Hrvaška že low shame, Bosna in Srbija sta medium shame, Albanija pa high shame, v takih kulturah ubijajo iz “časti”, ne morejo npr. tolerirat, da jim omeniš mamo ipd., ni višje moralne norme od tega. Vir: https://honorshame.com/map/ Honor Shame
-3
Avatar gosta
xxx
29.11.2025 ob 14:05
Stari, namesto tega jokanja idi malo na tajsko, v pattayo, pa se boš naf.ukal žensk, kakih hočeš, če rabiš to.
2
Avatar gosta
Kaj
29.11.2025 ob 14:15
Si pa mislila...edina razlika je da ko gres ti kakat po rozcah disi... 😉
0
Avatar člana Čveka
Čveka
29.11.2025 ob 16:58
@8409

No no… o časti sami imamo različne pojme, ne pa da bi se ločili na bolj ali manj častne. Kje si to snel? V nekem proislamskem modrovanju?

Kaka čast, če ti mame ne smem omeniti, ti pa lahko tepeš mater svojih otrok? Debilno.

A častno je vsiljevati se drugim? Po sistemu “jaz lahko, ti pa ne smeš”? Jaka čast, res.

Častno je ubiti svojega lastnega otroka, ker razmišlja s svojo glavo? Častno je ubiti posiljeno deklico, namesto javno kastrirati posiljevalca?

Seveda so mi te specialitete znane, ampak jih NOČEM RAZUMETI in vedno bolj sem prezasičena z reklamo za tak poživinjen folk. To spada za ogrado, ne pa v civilizacijo.

Nedolgo nazaj sem tako javno musli nabijanje še razumela kot zajebancijo, zdaj pa je tega preveč in je skrajno neokusno, v meni pa povzroča odpor.

Bodite, imejte svoje norme in veselja, ampak pri vas doma, ne tukaj. Ker ne bomo tolerirali, ne razumeli, ne nehali obsojati. Bi skoraj morala dodati, da si je***te mater. Doma.
1
Avatar gosta
Bravo
30.11.2025 ob 12:12
@Čveka bravo Čveka. Meni je ta 8409 čisti retard, pa misli, da nekaj šteka.. 🤦🙈
2
Avatar člana Čveka
Čveka
30.11.2025 ob 12:27
@Bravo
Mene avtor niti malo ne zanima, komentiram vsebino, ta pa mi deluje pristransko / kritizersko primerjalna in me to moti.

Dejstva se da naštevati brez podtona in če je že bilo mišljeno kot informativno in poučno, je tokrat izpadlo drugače.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026