Objemanje dreves in hoja po travi - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
16.06.2026 ob 21:34
🐸 pa ti si pametna in znova prijazna.☝️

Sem zdaj kosil kot bi se trije tepli, se stuširat se moram nekako odpravit.

In gledam med pavzo me je en komar pičil, pije kri na roki. Potem ga vidim malo naprej, se tepe s tremi sršeni. Toooo, lomi jih kri moja. ☝️😁
0
Avatar gosta
Hrastov sprevodni prelec
16.06.2026 ob 21:47
Ahjoj...uboga drevesa, nimajo miru. Eni jih objemajo, drugi pa sekajo.

Glede bose noge. Mora biti pobrita trava, da lahko hodim. Bojim se kač, glaževine,, pljunkov,drekcov..
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
16.06.2026 ob 22:11
@Julij Cezar opisal si tako lep prizor, cerkvica z dišečo cvetočo lipo. Ko smo kot otroci bili na praznični lepi nedelji in so bili še kramarji. Ti se boš tega še spomnil.
Kot da si me potegnil v neke druge čase. Lepo.
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026