Sem zdaj kosil kot bi se trije tepli, se stuširat se moram nekako odpravit.
In gledam med pavzo me je en komar pičil, pije kri na roki. Potem ga vidim malo naprej, se tepe s tremi sršeni. Toooo, lomi jih kri moja. ☝️😁
0
Hrastov sprevodni prelec 16.06.2026 ob 21:47
Ahjoj...uboga drevesa, nimajo miru. Eni jih objemajo, drugi pa sekajo.
Glede bose noge. Mora biti pobrita trava, da lahko hodim. Bojim se kač, glaževine,, pljunkov,drekcov..
0
Indijanski pregovor 16.06.2026 ob 22:11
@Julij Cezar opisal si tako lep prizor, cerkvica z dišečo cvetočo lipo. Ko smo kot otroci bili na praznični lepi nedelji in so bili še kramarji. Ti se boš tega še spomnil.
Kot da si me potegnil v neke druge čase. Lepo.
16.06.2026 ob 21:34