Naš stari forum ste preobjedli z zlom - 3

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Campari 123
21.11.2025 ob 6:13
Mene načeloma ne motijo tatuji, silikoni, boteksi, mozolji, dolgi nohti, pajkice na moških, kričeče pobarvani lasje... Sam takšne slike pa res niso primerne za na forum. Ta forum vidim, da je veliko bolj resen kot je bil SČ 👍
0
Avatar gosta
stara čveka123
17.12.2025 ob 22:53
Vračanje desetletje starih tem, prepucavanja 3 ali 4 eksteriercev s starimi zamerami, tračanje političnih kvazi zmagovalcev, odpiranje tem o volitvah kot da smo na politologiji FDV, a to je vaš inteletuakni domet in obogatitev menda zdolgočasenega in propadlega foruma? Je bilo lepše brez večine vas.
4
Avatar gosta
takrat
17.12.2025 ob 22:58
@stara čveka123
Pa kako zelo prav imaš!!
Pogrešam stari forum, na katerem so ljudje vedeli, da je razpravljanje o politiki najmanj kar je - nevzgojeno in neokusno.
3
Avatar člana Yara
Yara
17.12.2025 ob 23:08
Hudimana, ima stara čveka prav, ampak forumi oz. bolje rečeno njih uporabniki so podobno kot mobilni operaterji, ki ves čas sperminjajo pravila in pogoje "poslovanja".
2
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
17.12.2025 ob 23:10
Jaz se čisto v redu počutim med novimi in starimi norci. 😆 Več jih pride, lepše se bomo imeli. 😉
2
Avatar gosta
...
18.12.2025 ob 0:00
Za tebe je to samo hrana, da si filas baterije. Problem je, ker se drugi ob tebi ne počutijo vredu.
0
Avatar gosta
PoIdka
18.12.2025 ob 0:05
@stara čveka123 saj ne, da ste se ves čas samo ljubili med seboj ..
0
Avatar gosta
123 123
18.12.2025 ob 0:05
v zadnjih enajstih letih se je marsikaj spremenilo. Tudi ljudje med drugim.
0
Avatar gosta
Zdravko Mamić Maminjo
18.12.2025 ob 0:08
#... - narobe, ravno obratno: zanj je to služba, zanj in še za enega, če sploh sta dva, če ni celo Kinder jajček, troje v enem.
Saj smo jih do dna razkrinkali in osmešili, niste sledili?

Oče, Sin in Sveti duh, muahahaha.
Sveta trojica: Viharc, Gizdič in Frogica, pa na stotine nickov-''angelčkov''. Oni so v službi. Mi pa na dopustu.
2
Avatar gosta
Zdravko Mamić Maminjo
18.12.2025 ob 8:09
Izgleda sem res zadel žebljico na glavico z zadnjim komentarjem... sem že malo pozabil na zadnji stavek;
potem mi pa - povsem logično in pričakovano- organizirana rulja zaželi tako ''lepo'' dobro jutro. Z napadom.

Zapomnite si - Sveta trojica: Viharz, Gizdič in Frogica. Troedina. Uf, resnica zapeče, kajne?
2
Avatar gosta
beboti
18.12.2025 ob 8:32
Pa kaj potem?
0
Avatar gosta
beboti
18.12.2025 ob 8:33
😭
1
Avatar gosta
beboti
18.12.2025 ob 8:33
Zaradi česa se sekiraš?
0
Avatar gosta
stara čveka123
11.02.2026 ob 22:06
Po dolgem času se vam zopet oglašam. Glede na vse teme, ki jih vsakodnevno obdelujete in glodate kot sestradane žvali, nič vam sveto ni, nadaljujete tradicijo tistega foruma, tukaj ste prišli po neko zavetje in forum uzurpirali in usvinjali z vašimi nizkotno neumnimi temami. Fej in fuj.
0
Avatar gosta
se spomnim tudi jaz
11.02.2026 ob 22:12
@se spomnim Jp, ena Maja.
0
Avatar gosta
dobra
11.02.2026 ob 22:15
@Yara tole je namerno napisano...sperminjajo?
0
Avatar člana Yara
Yara
11.02.2026 ob 22:26
@dobra itak, ves čas se nam dogajajo spermembe.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026