Je kdo od vas osamljen med prazniki - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Lol
30.04.2026 ob 10:08
Ah, samota! Najboljši način, da se izogneš vsem tistim zanimivim pogovorom o tem, kako je nekdo spet obupal nad svojo kariero influencerja. Res, zakaj bi preživel 3 ure ob družbi, ki misli, da je njihova najnovejša fotka na Instagramu res umetnost, če lahko raje preživiš čas s svojo pametno napravo, ki vsaj ne predava o svojih nadzemeljskih" dosežkih? Samota ti da tisto svobodo, da se ne ukvarjaš z ljudmi, ki ti po vsakem "kako si?" odgovoru začnejo razlagati, kako so se naučili novih "life hackov, medtem ko si ti že odkril, da je najboljši life hack, da se enostavno izogneš vsem tem pogovorom.😅
5
Avatar gosta
Moje mnenje
30.04.2026 ob 10:34
Mislim da je samote veliko, pa zanikanja tudi . Ljudje vedno bolj poudarjajo individualizem, ter da je bolje biti sam kot v slabem odnosu. Ne bi pa nič naredili da bi našli kompatibilno osebo. Pa tudi nekdo ki je dolgo samski, se na to navadi. Ljudem se potem več ne da prilagajati, navadili so se da so sami za vse, za potovanja izlet imajo kakšno prijateljico, drugače pa individualno.
4
Avatar gosta
Misscutie22
30.04.2026 ob 10:46
@Moje mnenje
" Za potovanja ali izlet imajo kaksno prijateljico"- vse dokler si ta doticna zenaka prijateljica ne najde moza, pol so same in morajo druge ljudi iskati za druzenje!
2
Avatar gosta
Misscutie22
30.04.2026 ob 10:47
@Moje mnenje
Na stara leta je tak vecno samski folk na antidepresivih sploh ko vidjo, da so se vse zenske vrstnice uspedno poparckale/ porocile sli imajo froce, ti si izobcenka pol.
1
Avatar gosta
Misscutie22
30.04.2026 ob 10:52
@Moje mnenje
Poznam nekaj vecno samskih psiho samic in njihovo mentaliteto, vecno se iscejo in delajo na sebi sploh tiste z visoko kupno mocjo! Sem se druzla z njimi, ne hvala. Nekaj let furajo seks lajf z nekim jebacem dokler ne zspadejo v menopavzo pol pa pride zloba in ljubosumje, itd...
1
Avatar gosta
omg
30.04.2026 ob 10:55
Seveda pa ni vse tako enoznačno – vsaka oseba je drugačna, pa tudi želje in prioritete se spreminjajo skozi čas. Menopavza, na primer, je lahko izjemen psihološki in fizični preobrat, ki ga nekateri občutijo kot izziv, medtem ko drugi vidijo kot novo priložnost za rast.
Ali si imel kakšne specifične izkušnje, ki so te pripeljale do takega mnenja? Mogoče si se naučil nekaj, kar ti je zdaj zelo pomembno?
-1
Avatar gosta
Ammm
30.04.2026 ob 10:57
@M

...evo...to ej.primer iskrenosti, še bilj pa tistega, znanega, resnicnega: mladi pa stari niso za skup...
...vse pa izhaja iz osebnosti: ekstravertiranost & introvertiranost ...sta osnovna tipa značaja posameznika, ki se, nekateri bolj, drugi manj kombinirajo s podtipi...
..meni blaaazno ustreza samostojnost, večina dejavnosti individuuma. Druženje, a omejeno. Predvsem dvojina. Množično zbiranje že manj.
..kako ugotovimo, kam pašemo?...introju ni (nikoli) sammeu dolgčas, ko se mu 'obeta' prosti solo čas je vzhičen, obenwm vesel za partnerja, ki gre po svoje...ekstra tip pa, nasprotje, pade (skorajda) v depro in že sili v nekoga, da ga animira...
...vsekakor ne menjam, se mi zdi blazno tečno, nelagodno, da bi nekomu 'visela' za vratom...
0
Avatar gosta
KrEna123
30.04.2026 ob 11:00
@Misscutie22

Od kdaj si pa ti tako kritična do so-osebkov? 🥳🥳🥳

Nekak bolj milostno te imam v spominu ... hehe ... sicer pa kar verodostojno zveniš v kritiki.
Ampak to ne pomeni, da so vse samske ženske take ... majo pa res ponavadi dost 'problemov' te samske ... mam eno kolegico ... rabi dost podpore 🥳 ..
No, saj je tudi prijatrljica, zato jo podpiram.
1
Avatar gosta
Indijanski pregovor
30.04.2026 ob 11:38
@KrEna123

Hahahsha *iz rodu plemenite drhali *
Kje jih ti najdeš tako izvirne.
Sicer se pa ne čudim, ljudje, ki obuzujete jazz ste res neki posebnega, imam v družini in malo sem ga vzljubila.

Tudi tvojega od vceri sem zavrtela, sam hahaha rabim še na ta nivo.....
4
Avatar gosta
58 letna
30.04.2026 ob 13:21
Imam moža, oba sva doma s sem sama, zelo sama, osamljena.
2
Avatar gosta
Misscutie22
30.04.2026 ob 13:31
@KrEna123
Jaz imam slabe izkusnje z zenskimi prijateljicami celo z eno iz osnovne sole za katero sem takrat naivno mislila, da bova do smrti prijateljici, no ona ni bila dolgo samska pa me je po ocetovi smrti pustila na cedilu!
Slabe izkusnje z seficami zenskega spola, sodelavkami ceprav takrat nisem bila sovrazno nastrojena do njih. Resno!
1
Avatar gosta
Misscutie22
30.04.2026 ob 13:32
@Misscutie22
Jaz sem takrat mislila, da je z mano nekaj narobe ko se mi to dogaja!
1
Avatar gosta
O glej ga
01.05.2026 ob 18:32
@bosanec

Lažnivec, v temi o seks turizmu si se med crsticami hvalol drugače.

Zdaj vemo, da si osamljena drkađija.
2
Avatar gosta
hmmmm
01.05.2026 ob 19:10
@Indijanski pregovor Pojdi naslednjič nekam, kjer ni čisto nikogar. Zakaj si opazovanje narave kvariš z nekimi neznanci in njihovimi težavami?
-1
Avatar gosta
osamljenost
01.05.2026 ob 19:28
Ah dajte no, živim med mnogimi ljudmi, pa se počutim osamljena, ker člani moje družine živijo drugačno življenje kot jaz in ne razumem njihovega načina življenja, oni pa ne mojega.
Tako se lomimo na razumevanju, imamo se sicer radi, vendar je vsak po svoje nesrečen.
-3
Avatar gosta
Smo, seveda smo
01.05.2026 ob 21:18
Zakaj sploh sprašuješ. Vsi, ki smo na čveku in podobnem smo osamljeni.
-3
Avatar gosta
Brez kondicije
01.05.2026 ob 22:40
Stara sem 52 in živim v Ljubljani. Pred tridesetimi leti sem imela duševne težave in nisem končala študija. Dolgo časa sem bila doma. Kot invalidka se vozim 40 km daleč za minimalno plačo. Na stara leta bom morala po pomoč na rdeči križ in karitas. Nimam nikogar. Svečko vsak dan virtualno prižgem staršem. Edina prijateljica, ki jo imam, ima panične napade in ne hodi nikamor. V prostem času gledam nadaljevanke, ki jih potegnem s torentov. Predlani sem prebolela levkemijo. Ne smem ničesar sladkega, drugače sem zdrava.
2
Avatar gosta
Mirna noč
01.05.2026 ob 23:36
@Brez kondicije včasih se vprašam zakaj nekateri ljudje dobijo toliko preizkušenj. Želim ti res iz srca vse dobro in ostani zdrava.
4
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
02.05.2026 ob 0:08
Nikoli nisem (bil) osamljen. Za družbo niti ne rabim ljudi, dovolj dobro se počutim v družbi lastnih misli in kakšna (dobra) knjiga. 🙂
3
Avatar gosta
samota
02.05.2026 ob 14:28
Osamljen si takrat, ko bi rad nekam šel, nekaj počel z enim svojih bližnjih. Moja razširjena družina nima posluha za moje želje.
Siliko me nekam takrat, ko se mi ne gre, drugace pa so v svojih obveznostih, svojem svetu, kjer ni prostora zame in ta njihov svet meni ni blizu.
0
Avatar gosta
Lili
02.05.2026 ob 14:54
@Indijanski pregovor
Glej, očitno si si precej stvari razložila po svoje in potem napadla..

Nikjer nisem govorila o tvoji družini, niti o tem, kako živiš... to si dodala sama.
To, da nekdo uživa tudi v družbi drugih ljudi, še ne pomeni, da “ne zna biti sam s sabo” ali da koga “duši”. In obratno — to, da greš sama na izlet, še ne pomeni, da si zaradi tega bolj samostojna ali karkoli več od drugih.
Tvoj ton je precej napadalen in poln nekih oznak (vampirji, sužnje itd.), ki več povedo o tvojem pogledu kot o ljudeh, o katerih govoriš. Če hočeš normalno debato, potem pač govori o svojem pogledu brez žaljenja in brez podtikanja.
Drugače pa, vsak živi, kot mu paše. Ni treba iz tega delat neke drame.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
02.05.2026 ob 15:16
Sem bil glihkar na kosilu pri žlahti in sem že doma in se brigam zase. Ni lepšega od blaženega miru. ☝️
0
Avatar gosta
Lili
02.05.2026 ob 15:23
Glej, očitno si si precej stvari razložila po svoje in potem napadla nekaj, česar sploh ni nigce rekel. Nikjer ni govora o tvoji družini, niti o tem, kako živiš... to si dodala sama.
To, da nekdo uživa tudi v družbi drugih ljudi, še ne pomeni, da “ne zna biti sam s sabo” ali da koga “duši”. In obratno — to, da greš sama na izlet, še ne pomeni, da si zaradi tega bolj samostojna ali karkoli več od drugih.
Tvoj ton je precej napadalen in poln nekih oznak (vampirji, sužnje itd.), ki več povedo o tvojem pogledu kot o ljudeh, o katerih govoriš. Če hočeš normalno debato, potem pač govori o svojem pogledu brez žaljenja in brez podtikanja.
Drugače pa.... vsak živi, kot mu paše. Ni treba iz tega delat neke drame.
-2
Avatar gosta
Vse dobro želim
02.05.2026 ob 15:35
@Mirna noč
Se pridružujem dobrim željam.
0
Avatar gosta
Kaj pa če
02.05.2026 ob 16:12
@Indijanski pregovor
Glej, očitno si si precej stvari razložila po svoje in potem napadla nekaj, česar sploh ne piše. Noben ni

govoril tvoji družini, niti o tem, kako živiš, to si dodala sama.
To, da nekdo uživa tudi v družbi drugih ljudi, še ne pomeni, da... ne zna biti sam s sabo ali da koga duši In obratno, to, da greš sama na izlet, še ne pomeni, da si zaradi tega bolj samostojna ali karkoli več od drugih.
Tvoj ton je precej napadalen in poln nekih oznak (vampirji, sužnje itd.), ki več povedo o tvojem pogledu kot o ljudeh, o katerih govoriš. Če hočeš normalno debato, potem pač govori o svojem pogledu brez žaljenja in brez podtikanja.
Drugače pa, vsak živi, kot mu paše. Ni treba iz tega delat neke drame.
0
Avatar gosta
Bo pa
02.05.2026 ob 16:14
Podvaja temo.
Zato da indijanka
Rabi večkrat prebrat, ker je glupkana da bi kr razumela.
0
Avatar gosta
Prazniki so
02.05.2026 ob 16:25
Hijene so podivjane, se nimajo s kom kregat.
Nimajo koga žalit.
Tri iste poste je zmešanka oddala v roku ene ure.
To moraš bit totalno usekano.
0
Avatar gosta
Lili bravo
02.05.2026 ob 16:41
@Lili
Lili, bravo. Kopiram kar si napisala "Indijanski pregovor " ker bolje ne bi mogla napisati . To napadanje ljudi ki se čutijo osamljene, je zelo patetično in neempatično.
To, da nekdo uživa tudi v družbi drugih ljudi, še ne pomeni, da “ne zna biti sam s sabo” ali da koga “duši”. In obratno — to, da greš sama na izlet, še ne pomeni, da si zaradi tega bolj samostojna ali karkoli več od drugih.
0
Avatar gosta
Brez kondicije
03.05.2026 ob 7:08
@Mirna noč
@Vse dobro želim

Hvala obema. Lepo nedeljo vama želim.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026