jansa je zidovska 🤐 in tega kretena bi moralo biti sram tega kr pocne...kaj ima slo ljudstvo s temi zidovskimi klavci , nihce v slo ne podpira niti ni izrael zaveznik slo...jebeni zidi
0
taki so hinavci 27.06.2026 ob 11:29
#Kristjanka.
Pojma nimaš o islalmu.
ti tvoji majhni otroci že pri 7 letih zakoljejo in obglavijo žival....
Na družbenih omrežjih se občasno pojavijo ekstremni posnetki, ki jih objavili posamezniki ali manjše radikalne celice, kjer odrasli spodbujajo majhne otroke, da z nožem zarežejo v žival ali držijo odsekano glavo. Takšni posnetki so resnični in šokantni.
0
Točno 27.06.2026 ob 11:40
@Kristjanka
Vsi civilizirani ljudje, ateisti, verni, neglede na barvo kože, spol, spolno ali politično usmerjenost, se moramo združiti in reči NE podpori kulturi pobijanja. Koliko časa bomo še gledali stran in se delali, da je vse v redu? Zločine je treba kaznovati!
0
Komunajzarji SDS 27.06.2026 ob 11:46
@Julij Cezar
Kako nihče v SLO ne podpira židovskih klavcev ?
Ne bereš komentarjev nacistične SDS sekte ?
Ena sama mržnja in uživanje ob pobijanju otrok in streljanju otrok ob razdeljevanju humanitarne pomoči. Ne moreš si zamisliti, koliko mržnje, sovraštva so sposobni nacistični SDS in njihov puklasti Janša.
1
Bejž bejž 27.06.2026 ob 11:57
@taki so hinavci
Da so klavci povej vsem tistim, ki se ukvarjajo s tradicionalnimi slovenskimi kolinami in kmetijam na katerih gojijo kokoši, gosi, purane, zajce, ovce, koze, govedo itd. Najbrž si tudi sam že klal živali, skoraj sigurno so to počeli tviji starši in dedje. Si iz družine klavcev, ki sedaj podpira množično klanje otrok v Gazi. Ne morem ti drugega reči kot bedak! 😆
1
tako logiko 27.06.2026 ob 12:02
"Vsi civilizirani ljudje, ateisti, verni, neglede na barvo kože, spol, spolno ali politično usmerjenost, se moramo združiti in reči NE podpori kulturi pobijanja. Koliko časa bomo še gledali stran in se delali, da je vse v redu? Zločine je treba kaznovati!"
Začnite s Hamsom in njegovo ustavo, kjer je zapisano, da je treba izbrisati vse Jude.
Če pa tega ne naredite prvo, ste pa le uporabni idijoti islamizma.
To DOBESEDNO POMENI (to pišem za res ljudi z nizkim IQ-jem): Ok, dal bom denar za islam in jih podprl, da v šoli učijo otroke kako zaklati juda ali biti zaklan, ker je to znak največje časti za palestince... ampak ko se bo pa Jud maščeval, bom pa Juda obtožil genocida.
TAKO LOGIKO IMA DEBIL V POSEBNI ŠOLI in uporabni idijoti islamizma.
-2
zgodovina se ponavlja Iran 27.06.2026 ob 12:10
Človek lepo povem. Mladi so indoktrirani, ker ne razumejo razmer na bližnjem vzhodu, vere itd.
In na volja sta 2 možnosti:
1. Ljudje se nehajo slepiti.
2. Se slepijo naprej in so naslednji na vrsti za izbris.
IRAN JE PRIMER TEGA, ko so se levaki slepili...
Najprej so bili vsi levaki navdušeni nad sesutjem vladarja skupaj z radikalci. A ko so ga sesuli, so radikalni muslimani sesuli levake in od takrat naprej je islam teološka - verska dražva, kjer vlada verski fanatizem.
Skratka levaki so bili UPORABNI IDIJOTI in potem odvrženi kot smeti - PO UPORABI (potem ko jim je uspelo na oblast). In sedaj se dogaja točno ista PONOVITEV.
10:47
-1
Takolele je 27.06.2026 ob 12:11
Najprej je treba poloviti in na mednarodno sodišče predati vse zločince za katerimi je že razpisan nalog za prijetje. Potem se je traba lotiti podpornikov zločincev. Tak je vrstni red.
0
Komunajzarji SDS 27.06.2026 ob 12:19
Nemški nacisti niso tako uživali ob streljanju otrok, kot ob streljanju otrok uživajo in ga javno podpirajo SDS nacisti in puklasti Janša.
-2
666 123 27.06.2026 ob 12:24
Tekbir !!!!!!
-1
odprite oči 27.06.2026 ob 12:25
Primer svete vojne pisanje in govorjenja v praksi: "Nemški nacisti niso tako uživali ob streljanju otrok, kot ob streljanju otrok uživajo in ga javno podpirajo SDS nacisti in puklasti Janša."
Dejstvo je, da ima Hamas zapisano v ustavi: Izbris Judov, v šolah po otroke učijo sovraštva do judov.... dobesedno jih trenijo v klavce ali mučence, to je rekla palestinka sama, ki je zbežala iz Palestine.
To je čista nacistična idoktrinacija v islamskih šolah.
In Hassan, nekdanji hamasovec svari, preko družbenih medijev se širi sovraštvo, če ne bo ustavljeno, BOSTE ŽE JUTRI ZA IZBRIS NA VRSTI VI.
0
kontra 27.06.2026 ob 12:25
@Takolele je
Kar sanjaj.
Evropa se obrača v isto smer, še malo pa bodo sledile množične deportacije migrantov.
0
Popay 123 27.06.2026 ob 12:29
@Julij Cezar
jp, takega se te spomnim od začetka iz sč, čeprav si me stalno pajdašil z grdo resnico, hehe...., se mi je pa zadnjič zdelo, ko je prišel pacient spet z goljufijo na aablast, da si prestopil na njegovo stran.., je-bi ga politika je qurba..
0
Komunajzarji SDS 27.06.2026 ob 12:31
Ko bomo izbrisali nacistično sovražno SDS sekto in puklastega Janšo obsodili zaradi zločinov, bomo živeli v miru.
0
Se strinjam 27.06.2026 ob 12:46
@Komunajzarji SDS
Ko bo JJ zapustil politiko, skreganosti med Slovenci ne bo več. Je kot nekakšen grosupeljski Kaligula, ki vnaša čisto zlo.
0
Komunajzarji SDS 27.06.2026 ob 12:50
@Se strinjam
Se popolnoma strinjam.
Toliko zla, sovraštva in nestrpnosti do vsega, kar ne časti puklastega diktatorja Janše, je enakovredno le verskim skrajnežem.
-1
Sovražna politika 27.06.2026 ob 12:55
Hamas je produkt USA in Židov, da imajo židovski klavci izgovor za izvajanje genocida.
-1
kajjeto 27.06.2026 ob 13:00
Podpiraš Palestino in istočasno podpiraš in častiš Stalina in Lenina 🤪 Kako gre to skupaj?
— JJansaSDS (@JJansaSDS)
1
Sovražna politika 27.06.2026 ob 13:10
Zagotovo spremljate naslove v osrednjih medijih. Se vam zdi, da je to, kar se dogaja v Libanonu in Gazi, točno prikazano?
Ne, osrednji mediji ne prikazujejo točno dogajanja v Libanonu in Palestini. Naša zgodba je pogosto uokvirjena skozi kolonialni zgodovinski vidik, ki prikazuje Ameriko in Izrael kot pravičniška branilca civilizacije in demokracije pred "teroristi", ki ogrožajo njih in tako imenovani civilizirani red. Na srečo je državljansko novinarstvo ponudilo ključne vpoglede s terena, ki pogosto ostajajo neobjavljeni, kar je pomagalo izzvati dolgoletno bitko za javno mnenje, na katero so mnogi v regiji opozarjali, ampak jo je na Zahodu razumelo le malo ljudi – do zdaj.
Zahodni mediji pogosto preveč poenostavljajo našo kompleksno zgodovino in vsakogar, ki nasprotuje ameriškemu imperializmu, označujejo za terorista. V Libanonu je več nevarnih skupin povezanih z Ameriko kot s Hezbolahom, ki je povezan z Iranom – mnoge od njih niso ne integrirane ne izvoljene. Bistvo vprašanja ni Hezbolah, ampak imperialistična posredniška vojna. Pridemo tudi do tega, da mediji ne morejo deliti resničnega in poštenega vidika; s tem bi nas počlovečili in izzvali narativ, ki ga podpirajo. https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzhod/bliznjevzhodni-konflikti-so-posledica-zunanjih-sil-ki-manipulirajo-z-regijo-za-lastne-interese/725356
-1
Sovražna politika 27.06.2026 ob 13:12
Ali menite, da ZDA iskreno verjamejo Izraelu, ko trdi, da so njegova tarča teroristi, Hamas in Hezbolah, ali pa je njihov cilj nekaj čisto drugega, preoblikovati Bližnji vzhod?
Niti približno. To ni 'vojaška vojna'; to je organizirano etnično čiščenje ljudstva, ki se upira imperializmu in ne podpira istega vrednostnega sistema. Končni cilj je preoblikovati Bližnji vzhod, da bi lahko nad njim vzpostavili nadzor in ga izkoriščali za globalne korporativne interese.
-1
Sovražna politika 27.06.2026 ob 13:15
Argument Izraela za vse te vojaške operacije je, da se brani pred sosednjimi državami/subjekti, ki Izraelu odrekajo pravico do obstoja. Kot Libanonka, kako ste bili vi in vaši vrstniki vzgojeni, ko gre za Izrael? Kako so vas učili gledati na Izrael in kakšne so bile vaše interakcije z Izraelci kot otrok?
Leto dni sem bila stara, ko je Izrael napadel Libanon. V zgodnjih dvajsetih letih sem z grozo spremljala po televiziji, kako je Izrael znova napadel ter popolnoma opustošil Libanon in mojo družino – enomesečna travma, ki me še vedno preganja. Nikoli nisem gojila kakih negativnih čustev do izraelskih državljanov kot takih, vendar globoko razumem zle namene, prikrite kot obramba, in kako neusmiljen je njihov vojaški režim. Moja prva interakcija s kakim Izraelcem je bila na lepotnem tekmovanju za mis sveta. Ker sta bili najini državi (Izrael in Libanon) uradno v vojni, sem imela ves čas dodeljenega spremljevalca, zato med nami ni bilo dovoljenih nobenih uradnih fotografij. Organizatorji so na vseh uradnih srečanjih in fotografiranjih uveljavljali strogo distanco, prav tako smo imeli stalno spremljevalce.
-1
Sovražna politika 27.06.2026 ob 13:17
To vidim kot del večjega problema – zlasti ameriškega imperializma, sionistične agende in hiperkapitalizma. Pomembno je, da prepoznate temeljne vzroke težav. Prevladujoči narativ pogosto spregleda realnosti, ki so privedle do te situacije, zato moramo znova razmisliti, kako oblikujemo svoja vprašanja. Na primer, zakaj bi morali sprejemati begunce? Če narodi ustvarjajo begunce s svojo brutalnostjo in razseljevanjem, potem imajo moralno odgovornost, da sprejmejo te ljudi. Pravo vprašanje je: Zakaj Amerika, ki financira ta genocid, ne sprejme palestinskih beguncev? Še bolje, zakaj je palestinsko ljudstvo, ki ima pravico do lastne neodvisne, suverene države, nenehno oropano te pravice?
0
vrečke na glavi. 27.06.2026 ob 13:17
Upam, da med tistimi, ki kritizirate ravnanje Janše, ni volivcev sds, trojcka, lažnivih demokratov in lažnive resnice. Bodite tiho in si dajte vrečke na glavo.
2
My moon 27.06.2026 ob 13:24
Ta vlada je posmeh pravni državi in posmeh mednarodnemu pravu. Sloveniji povzroča veliko in nepopravljivo škodo.
1
Pati... 27.06.2026 ob 13:24
Podpirati ubijanje otrok in na splošno ljudi , podpirati vojne, podpirati mučenja nebogljenih živih bitij, kot so tudi živali....je največji zločin in najbolj podlo. In takšni ljudje se imajo celo za najvišje razvita bitja......neverjetno.
2
Sovražna politika 27.06.2026 ob 13:28
Če bi se, kot narod, preveč upirali ameriškemu imperializmu in sionističnimi zločincem, bi nas Janša že vpeljal v vojno.
Popolna predanost in pokornost diktatorju Janši, je edino, kar nas rešuje pred ameriško invazijo.
-1
ok 27.06.2026 ob 13:35
TO bo nenormalno izboljšalo življenje slovencev. Za to ste ga volili a ne? Da boste boljše živeli. Evo kako se trudi. Vse za vas. Muhamed ne more več volit, zastave ne smejo več viset, palestino se bo delal da ne obstaja, sovraži iste kot vi.....živite miljonkrat boljše že v parih tednih a ne? Same pomembne stvari, ki bodo izboljšale vaše življenje sprejema in se ukvarja z njimi.
0
Koki 27.06.2026 ob 14:06
@Julij Cezar
Sej ti si pa isti prásec, podpiraš vojne zločine Rusije. Ne izpadeš nič boljši, če si pri Palestini na pravi strani.
Eni smo proti Rusiji in proti Izraelu.
(pa tiho bodi glede Janše, si sam pisal, da ti je bolje, da ima Slovenija DESNO vlado. Sedaj pa imaš to kar je desno, bútelj.)
1
Izi 123 27.06.2026 ob 15:04
Če ste bili kdaj v Izraelu in Gazi, potem veste , da stvari niso črno bele, bojte se islama.
0
Johann Krainer 27.06.2026 ob 15:17
Horvatki AKA lažen narod genocidalni "Slovenček" pa v jok 😆 odklenkalo vam je smrdljive antisemitske svije.
1
večkrat 27.06.2026 ob 15:26
@Izi 123
Zanimivo da trdiš da si bil tam, pa nisi na niti enega žida naletel, ki ti je dal vedeti da tisti ki nismo židje nismo ljudje? Ker jih ni tako malo.
In ja normalni ljudje, sploh tisti ki smo bili že večkrat btw tam, vemo da ni črno belo. Bojimo se pa samo ljudi tvoje sorte.
0
Komunajzarji SDS 27.06.2026 ob 15:33
@večkrat
Si prvič tu, da ne prepoznaš nacističnega SDS trola ?
Ta nacistična SDS smrdljiva drhal je največje zlo.
1
HETERO 27.06.2026 ob 16:33
NOBEN POLITIK NIMA PRAVICE V IMENU SLOVENCEV PREKLICATI PRIZNANJE NEKE DRŽAVE
za to je potreben referendum, ker o tem BASOLUTNO MI ODLOČAMO
pa jebemmuvseposspisku, a Janša res ne more brez mešanja dreka no
1
alo ej 27.06.2026 ob 16:43
@HETERO
a nis ti janša in neresni.ca vernik ej wtf, kaj zdej jokaš tuki????
0
Zastavnik 27.06.2026 ob 17:04
Pravočasno si nabavite zastavo Palestine dokler so še na zalogi.
0
Chebebara 27.06.2026 ob 18:44
@Kristjanka
“ Nekdo, ki je pobil 20.000 otrok, jih pohabil 44.000, povzročil 60.000 sirot, si ne zasluži podpore kristjanov. Ljudje, ki so sposobni takih grozodejstev, morajo pred sodišče in nato naj se cvrejo v peklu.”
Zakaj grdo govoriš o Titu?
0
Hja hehe 27.06.2026 ob 19:01
@Chebebara
Ravno nasprotno. Tito in partizani so rešili na 10 tisoče Židov iz taborišč v katere so jih tja spravili domobranci in ostala fašistična 🤐 ala Netanjahu. Veliko Židov se je nato pridružilo Titovi vojski in se pogumno borilo proti nacifašistom. Desničarji ste povzročili holokavst in zaplinili na milijone Židov. Nič ne bo opralo tega krvavega madeža iz vaših rok.
1
HETERO 27.06.2026 ob 19:38
ALO EJ, daj link kjer jaz podpiram Janšo... kurja pamet adijo pamet
27.06.2026 ob 11:29