Skozi dresuro darovanja matere vzgojite servilne simpe, primerne za življenje v srednjem veku, ne pa v letu 2026.
3
topel nasvet 20.04.2026 ob 19:32
Moj topel nasvet mladim moškim: ignorirajte vse, kar vas učijo mame, učiteljice in družba nasplošno.
Svoj čas vlagajte vase, predvsem se vsestranko samoizobražujte.
Če bi radi bili poročeni s tečno babo, ki bi vas j.ebala v glavo , ko pridete iz naporne službe, potem moj nasvet ignorirajte.
2
Don't 20.04.2026 ob 22:55
Don't chase pu(^_^)ssy.
2
joj 21.04.2026 ob 0:13
Vlagaj vase in se izobražuj, to je dobro. Ampak ignoriranje vseh drugih in posploševanje spolov ti bo bolj škodilo kot koristilo. Najbolj realno je razvij sebe, hkrati pa se nauči imeti zdrave odnose z ljudmi.
Ko bom enkrat spet mlad, da bom fant, bom. Do takrat mi pa ni treba. 😁
0
za grofa 21.04.2026 ob 8:49
Grof, super napisano. Čim dlje od takih ki pričakujejo in pišejo po forumu
1
kašmir pulover 21.04.2026 ob 8:54
spet avtorica, ki v svoje bajke vedno vplete kakšen pulover iz kašmirja. saj mladi danes niti ne vedo, kaj je to.
danes se moški cenijo in ženske morajo kar plačati, če hočejo kakšnega dobiti.
Seveda kupim. Metlo, da si z višine ogleda to lepo našo Slovenijo.
0
8409 21.04.2026 ob 11:59
@grof “Bila je pridna, delovna, prala in peglala mi je cunje, kuhala kosilo itd. Na koncu je pa vzela tv, pralni stroj, hladilnik, mesoreznico, avto in se z hčerko odselila od mene. Jaz se pa vozim z kolesom”
Mesoreznico naj da pa kar lepo nazaj, kaj se pa to pravi mesoreznico s sabo jemat, človek se naveže nanjo.
0
Momčilo 21.04.2026 ob 12:03
itak da kupijo. Jaz bom jutri moji kupil nove hišne copate.
0
8409 21.04.2026 ob 12:06
Te inceli ki skoz samo o simpih razlagajo in jamrajo nad ženskami, so sami največji simpi, dominanten moški se ne ukvarja s tem kakšne so kao donšne ženske, ne ukvarja se z drugimi ljudmi, ampak si najde dobro zase, potem jo pa potrebi itak ti oblikuješ, ljudje vplivamo drug na drugega, če so tvoje ideje dobre in tvoja stališča razumna in če znaš z njo komunicirat, jih bo sprejela in posvojila, še hvaležna ti bo, saj ne boš neke feministke izbral debele, cele potetovirane z zelenimi lasmi in rinko v nosu.
1
8409 21.04.2026 ob 12:10
@misscutie22 “Sem v preteklosti nsletela na skrtice in me je to tako psihicno zjebalo, da sem se hotla ubiti!”
A ni to vseeno malo pretirana reakcija, če ni dober zate, greš stran in druzga najdeš, bolj kompatibilnega.
Imate pa sicer zanimiva stališča, že na red pill vlečejo, pri nas ni velik žensk z red pill retoriko in stališči, vi bi bili na tiktoku popularni.
0
Fosil 21.04.2026 ob 22:35
@8409
Zakaj desnuharski fosil nimaš z eno, ki si jo že pred 20 leti oblikoval po sebi, družine, otroke in vsa ta jajca? Keri butl.
0
Fosil 21.04.2026 ob 22:37
@8409
Zato si pa ti tipični desnuharski šus, ki eno gobca, drugo pa dela.
0
lalala 21.04.2026 ob 22:41
Klasičen primer, ko nekdo več pove o sebi kot o meni. Namesto etiket raje povej konkreten argument ga bom z veseljem razdrl.
0
Hahaha 22.04.2026 ob 6:19
0
8409 22.04.2026 ob 9:06
Baje tak pošilja tajski drolji keš, da ga bo “zvesto čakala” dokler spet ne pride.
20.04.2026 ob 19:18