O tem, kdo ima koga rad na forumu, ve najbolj Mici.
Jaz kakšen dan ne maram Cindy, drug dan Mice, tretji dan.......... kr enga. 😛 Odvisno, kaj pisarijo.
"Rad" pa imaš vse, ki čoftajo. Jaaa o čem pa naj govori 'en', če ne o sebi? Tiebe ima kdo rad, k samo otrešaš pijansko, zapufano gofljo?
In sanjaš o neki duhovitosti?
....... In nisem škofjeloški gad . Do ŠKL imam 32 km! 😛
poslano v temi :: Jaz sem tudi tu Avtor: https://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Avtor: https://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec V kaj vse se zapenate. Jaz vidim največjega krivca RKC, ki je šla po svetu 'pomagat' plemenom. In na enkrat so vsi preživeli.... seveda s tem, da so jih odtrgali od narave, vsiljevali svoja prepričanja..... Zdaj jih je na milijone, vsi odvisni od pomoči.
Mi še dol visi vse tole, res! Ker imamo 'doma' ogromno težav.poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije TI krota stara piši zase! Neeeeeee piši v množini..... "te imamo najrajši.." i! Pa itak si zdele že prbita in trosiš neumnosti.
Ti pijandura si dolgočasna, Merija!! In ti bom dala vizuAlno........... mrš packa!
poslano v temi :: Jaz sem tudi tu V kaj vse se zapenate. Jaz vidim največjega krivca RKC, ki je šla po svetu 'pomagat' plemenom. In na enkrat so vsi preživeli.... seveda s tem, da so jih odtrgali od narave, vsiljevali svoja prepričanja..... Zdaj jih je na milijone, vsi odvisni od pomoči.
Mi še dol visi vse tole, res! Ker imamo 'doma' ogromno težav.
poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije To si pa lepo napisala.
Meni sta obe všeč. FOX in Mončika.
S tem, da se Fox brani bolj agresivno, ti Mončika pa mal potlačiš in se naprej hecaš.
Jaz sem nekje umes. Lajam levo in desno 😛 .
poslano v temi :: Jaz sem tudi tu Ej folk!! Čeprav bi lohk to tudi skurila. To je za en kup , v velikosti .......... kak naj napišem, da si boste predstavlali. Ko za dva štedilnika!
A moram prej obvestit gasilce? Da ne bojo pridrveli, ker se bo svinjsko kadila za bajtico? Ampak to 10 metrov stran, Pa počas bi to nalagala.
Pa fse sosede, da zaprejo okna, da jim ne pride dim v spalnico.... ker pol si ošamuten in adijo seks! 😛
Itak bi pa pazila, da ni vetra, ki bi lahko iskre raznesel.... 🙁 pa da ni glih požarna ogroženost......
Joooj, k se toook nabere tega vejevja! Vsee raste, sam solatka je bol švoh.
poslano v temi :: Kiny Mal delam (ne bom se jaz raztegnila), mal pa čez vikend žlahto zabavam. Babici sem nabrala regrat s trobenticami, ker sama že težko nabira. Pa okol bajte smo imeli čistilno akcijo. Okol njene bajte! Jaz se bom sama zajebbavala.
Ene veje moram znosit gor v breg, v gozd. Obut gumjaste škornje.... pa rokavice na roke, če slučajno naletim na kakšno živalco.
Me takooooooooo poboža po ☕ VN, ko pravi, da je za vse še cajt. 🙂 Da se vse to dela sredi aprila.... HVALLA VN!
poslano v temi :: Kiny |
poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije