VN ima res lepo. To je pa rezultat dolgoletnega vzdrževanja.
Predvsem dela (najmanj) dveh urejenih ljudi.
Ker ve poniglave bebavke lapate: zakaj pa tisti kamni, tam se ti poseda, kva si si zapru pogled na vrt............ nimate pojma!
Čukate za eno češko mizico in študirate, kako pridet do keša za najemnino! 😛
poslano v temi :: SB, vrata zgledajo takole. Jaz bom zdele tenstan krompir, špinačo in ................ hrenovko ali pa klobaso. 😛
poslano v temi :: za večerjo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox Da posnamem kak video iz Toronta? Sem tukaj za nekaj dni. Ampak ne vem ce bom sla kaj v center.poslano v temi :: A hocte Po službi grem v trgovino, v knjižnico (ob sredah in imam spet ful knjige) in pol se spelem na eno klopco ob reki. Voda mene takooo pomirja. Nimate pojma, kok sem sita ljudi in njihovih težav, ki si jih sami povzročajo.
In pojem in popijem 'aloa drink' - top pijačka. Grem potem do ene cerkvice po 'živo' vodo v to plastenko od aloe. 🙂 Potem pa po eni drugi potki, plezam čez eno korenino....... in se zasliši s hriba!
" Od kje se je pa ta znašla tuki??"
Jaz pomaham, ker je bil res en tak glas, da kar klecneš. ☕ En drug je reku, da naj neha zmerjat tako srnico 🙂 ....... potem pa spet ON:
"A je še kdo za tabo? NE!
"Alo gremo!"
In čez ene par metrov res naletim na verigo čez pot - prepovedan prehod. Ker so podirali drevesa. (z une strani ga ni bilo) 😛
Ful garajo s tem čiščenjem gozdov. Sam neki vam povem! Tega tipčka, k je kriču ...... ma najdem ga. In bo moj mož! 😆
poslano v temi :: A veste kva je blo zdele? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Kiny a ti imaš nočno službo?poslano v temi :: Zajtrk Sanjeeeeeee,. Uživi Foxi. 🙂
A pa je voda tok, da greš lohk plavat?
Saj vem, zdele boš rekla, da imate bazen.
poslano v temi :: Danes grem pa v kucico v Point Pelee Lelj je napisu, da ima ene trgovsko šolo. Pa to dobiš dons - ZDELE - takoj šiht. V Lidlnu. Mecatoriju..... ziher!
Vsak klinac. k zna zlagat plastenke v polico.
Kaj njega nazaj drži? Se mu vrti v glavi, če ima v roki 2 kg praška? Bo spustu na tla celo gajbo pira, če bo šla ena bejba mimo?
poslano v temi :: Ej Lelj, kva si naredu za večerjo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Kiny ti sk pa zelooo zaljubljena v Lelja. Skozi pišeš o njemu. A ne vidiš, da te ne šljivi ni malo?;),;)poslano v temi :: Ej Lelj, kva si naredu za večerjo |
poslano v temi :: A veste kva je blo zdele?