Gantar je pravočasno ugotovil, da se od simpatiziranja z anarhizmom ne da živeti. Glede na dejstva, je bil od začetka priden in deloven pobič, začenši z raznašanjem Dela. Verjetno je pa imel okrog sebe "prave ljudi", da je začel s tem skladi in mu je bila tudi vržena sekira v med. Amapk ne za to, ker bi stal križem rok.
poslano v temi :: Umrl je Matjaž Gantar Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Pri nas tudi. Obenem se pa tudi cene nepremičnin dvigajo v višave. Tako da neke korelacije z nižanjem vrednosti jaz zaradi njih (vsaj pri nas) ne vidim.poslano v temi :: Kdaj bodo začele cene nepremičnin v Ljubljani padati? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/yara/ Yara Sami ste si krivi, če ne znate ustrezno reagirati na Mickine provokacije. Kakor na provokacije katere koli druge osebe, Sploh pa, da zaradi tega še travmirate. Res pa je - ignorance is bliss!poslano v temi :: Opozorilo Sami ste si krivi, če ne znate ustrezno reagirati na Mickine provokacije. Kakor na provokacije katere koli druge osebe, Sploh pa, da zaradi tega še travmirate. Res pa je - ignorance is bliss!
poslano v temi :: Opozorilo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/car-prestiznega-balkona/ Car prestižnega Balkona Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/car-prestiznega-balkona/ Car prestižnega Balkona Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/car-prestiznega-balkona/ Car prestižnega Balkona Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/car-prestiznega-balkona/ Car prestižnega Balkona Ko bo zrastla ponudba, torej ko se bodo zgradila nova stanovanjska naselja ali pa, ko se bo zmanjšalo povpraševanje oz. kupna moč potrošnikov, torej ob novi krizi ali pa ko bo mesto polno albancev oziroma muslimanov.poslano v temi :: Kdaj bodo začele cene nepremičnin v Ljubljani padati? Kakšna fifty-fifty krivda, Zaho ma arogantno obnašanje in snet pokrov že brez novinarskih vprašanj.
poslano v temi :: Zaho Intezivno sneži že kaki 2 uri in se že prijemlje podlage. F'ck off, winter!
poslano v temi :: Heeej, a kje? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Matjaž Gantar je umrl.
http://www.mladina.si/91520/matjaz-gantar/ http://www.mladina.si/91520/matjaz-gantar/
poslano v temi :: evi vam muske Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka Njami, kremšnite. Pa ravno listnato testo mi je nekaj najboljšega pri vsem.poslano v temi :: Ljubezen po domače haha |
poslano v temi :: Opozorilo