Jaz tudi istega mnenja.
In če vam kdo ne ustreza, ga pač ne berete/komentirate.
poslano v temi :: Sunbeam - block Avtor: 2 tedna Ampak tole je pa zanimivo
.Moji prijateljici so tudi rekli, ko se je cepila s Pfizerjem, naj vsaj 2 tedna po cepljenju ne hodi med ljudi.poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Avtor: 2 tedna Svetovali so ji, ker je bolj šibkega zdravja, da naj se 2 tedna bolj izogiba ljudem in s tem možni okužbi. Ker cepivo še ne bo polno delovalo.
Ampak, ve pa kar v napad.
Na polno Žalit, poniževat.
Lepo sta se spet pokazaliposlano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mici/ Mici Imela sem pravilno namesceno masko, niti enkrat nisem zakasljala ali kihnila in spregovorila nisem niti besede. Sem tretjic cepljena.
Koga za bozjo voljo ogrozam in s cim?poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Na splošno se za dan ali dva po cepljenju (proti vsem povozročiteljem bolezni) svetuje čim manj fizičnega napora, saj takrat telo najbolj reagira in proizvaja protitelesa in ni dobro, da se ga še dodatno obremenjuje.
Pri nas je bil sin cepljen s Pfizerjem in so svetovali, da se kak dan izogiba soncu, ker je bilo ravno v začetku avgusta in da naj omeji fizične aktivnosti. Veliko jih poznam, ki so bili cepljeni s Pfizerjem, in nikomur ni bilo rečeno, da naj 2 tedna ne hodi med ljudi.
poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Vprašam še zate, katera zdravila zdravijo tako norost?
poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/leskova-mast/ leskova mast Zakaj mislis, da se ljudi 2 tedna po cepljenju ne steje kot cepljene?poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo Avtor: https://www.cvek123.com/clani/leskova-mast/ leskova mast Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mici/ Mici Macka, trenutno sem na avtobusu polnem studentarije, voznja bo trajala dve uri 15. Pcr ni preverjal in zahteval nihce, cetrt jih je cisto brez mask, lufta nobenega. Fck.poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo |
poslano v temi :: Milano : protesti proti "PCT potrdilu" v živo