Yara :: 16.08.2023 ob 0:21
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/leskova-mast/ leskova mast
V Avstraliji je aktualna zgodba o zastrupitvi z zeleno musnico. Ena zenska je na vecerjo povabila 4 ljudi. Vsem stirim je postregla isto, sebi in svojima dvema otrokoma pa nekaj drugega. Od stirih gostov so 3 umrli, cetrti caka na presaditev jeter (objavljeno pred 3 dnevi). Oglasil se je tudi njen bivsi partner, ki je rekel, da je tudi njega v preteklosti zastrupila in je bil nekajkrat bolan s cudnimi prebavnimi problemi. Policija jo je zaslisala in izpustila. Vprasanje: je morila ali ne? https://www.youtube.com/watch?v=6R-j_oVijq4
Meni je sumljivo, da je gostom postregla to gobjo jed, sebi in otrokom pa drugo. OK. za otroke še razumem, ker ni pripororočljivo, da uživajo gobe. Pa vseeno...

poslano v temi :: Je morila ali ne?
Yara :: 16.08.2023 ob 0:19
Video je age.restricted, jaz imam pa 16 let 😆 Hecam se, deluje spodnja povezava.

poslano v temi :: Eden izmed federal zaporov za zenske v Kanadi
Yara :: 16.08.2023 ob 0:13
Ena luštna pesem, da bodo zmajevke lepše uspevale 😉 http://www.youtube.com/watch?v=$1

poslano v temi :: Dracena - zmajevka
Yara :: 08.08.2023 ob 23:22
Res je grozno in zelo žalostno gledati obupane ljudi, ki jim je ujma odnesla vse, kar so si vse življenje ustvarjali, na koncu pa so ji komaj ubežali in vse, kar jim je ostalo, je obleka na njih 🙁((

poslano v temi :: Poplave
Yara :: 08.08.2023 ob 7:59
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/silvo8/ silvo8
Upam, da so imeli ljudje hiše zavarovane, tisti ki jih niso imeli, bodo kuhani in pečeni. Na državo se ne gre zanašati, da bo kaj veliko dala. To kar sedaj Golob obljublja, da bo država zgradila hiše in ne vem še kaj je larifari. Imamo sicer 212 občin in večina se jih ni kaj dosti obremenjevala s protipoplavno zaščito, urejanjem strug rek itd. Sicer se pa tak cirkus dela samo zato, ker so poplavljene hiše v bližini Ljubljane. Če bi bile te poplave izključno samo v Prlekiji ali Halozah, bi se ostalim gladko xebalo, tako kot se jim je še vedno.
Tudi od zavarovalnic se bo dobilo bore malo, žal.

poslano v temi :: Ejga korošci, pravte, da mamo ljubljančani plavalno kožico, ker smo žabarji?
Yara :: 08.08.2023 ob 7:58
V luči tokratnih katastrofalnih poplav šala s plavalno kožico nekako ni na mestu.
Kaj nadomeščaš Mico? Toliko poznamo LM ,je zadnja, ki si bi privoščila šalo v taki situaciji. Za vsakot vzkipš, ne ločiš šalo od šale. Sori.
Šalo s plavalno kožico si je privoščil avtor teme.

poslano v temi :: Ejga korošci, pravte, da mamo ljubljančani plavalno kožico, ker smo žabarji?
Yara :: 08.08.2023 ob 0:11
X

poslano v temi :: Poplave
Yara :: 08.08.2023 ob 0:10
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox
Da dodam se k Yarinem zapisu, ne vem ce Leskovka to ve. Pri teh poplavah sedaj pomaga na stotine slovenskih prostovoljnih gasilcev, vsaka cast tem ljudem. V Kanadi je gasilski poklic pod drzavo in so placani po 100.000+ in vec letno, v Sloveniji imamo prostovoljce.
Pri nas imamo tudi poklicne gasilce in prostovoljna gasilska društva.

poslano v temi :: Poplave
Yara :: 07.08.2023 ob 22:04
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/leskova-mast/ leskova mast
No ja, meni sta bratranca v Kranju vedno pogledala, koliko so mi ze spet zrasle plavalne kozice.
V luči tokratnih katastrofalnih poplav šala s plavalno kožico nekako ni na mestu.

poslano v temi :: Ejga korošci, pravte, da mamo ljubljančani plavalno kožico, ker smo žabarji?
Yara :: 07.08.2023 ob 22:03
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/yara/ Yara
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam
Resnica boli, Mavro trpi, Yara pesni.
Tebi bedakcu je najbrž fajn, jst pa z balkona gledam, če se moramo evakuirat sredi noči 🙁 Mi mo grede, zgornji hynundai je grd kot zarjavela japonska tundra in garjav pes je lepši od njega.
MIDVA SVA OPRAVLA
A že spet? 😆

poslano v temi :: Nov stroj
Cvek123.com © 2014-2026