Yara :: 25.10.2025 ob 22:29
Foxy, super zgledaš, voščila ti bom pa raje dan kasneje kot dan prej 😉 Za vse trolle, ki dvomite o Foxy pa - dejte mir!

poslano v temi :: This is 42, almost!!!
Yara :: 25.10.2025 ob 21:43
Grozljivo, sožalje svojcem. Kaj se še mora zgoditi, da bo nekdo ukrepal?

poslano v temi :: V Novem mestu romi pretepli očeta, ki je prišel na pomoč sinu - prvi je v kritičnem stanju (lokal Patriot)
Yara :: 25.10.2025 ob 2:40
Ne, nisem s SČ, zato mi je vse to, skupaj z vami, novimi uporabniki tukaj, precej tuje.

poslano v temi :: Vaš Koki🐔 se je vrnil
Yara :: 25.10.2025 ob 2:24
Eh ja, najbrž tisti,ki so mi ob invaziji s čveka svetovali, da naj se lepo obnašam do njih, sicer me bodo povozili, potem bom pa kaj. Ja kaj pa naj, sem rekla, malo sočno, I won't give a F+k about them.

poslano v temi :: Vaš Koki🐔 se je vrnil
Yara :: 25.10.2025 ob 2:21
Kaj kompliciriaš, itak si tu sam razkrinkan, samo registriraš se, da nam bo ostalim jasno, kdaj pišeš ti, kdaj pa en zdolgočasen trol pod tvojim imenom, preprosto to.

poslano v temi :: Vaš Koki🐔 se je vrnil
Yara :: 25.10.2025 ob 2:15
Dismenoreja je res neprijetna reč. Sošolki se je stvar uredila, ko ji je ginekolginja predpisala kontracepcijske tablete. Ampak je po njih bruhala, pa bila spet v drugi nemilosti. Tako da, nič ni uredila , se je pa vsaj neznosnega glavobola znebila... Kod bi vedel, kaj je dobro.... Moja hči ima tudi težave v tistem času, ji skuham rmanov čaj, pa termofor na trebuh da ji vsaj malo odleže.

poslano v temi :: Javno govorjenje o menstruaciji
Yara :: 25.10.2025 ob 2:07
Ničesar nočem promovirat, ampak registracija je dober način preventive pred tem, da drugi pišejo pod tvojim imenom.

poslano v temi :: Vaš Koki🐔 se je vrnil
Yara :: 25.10.2025 ob 1:52
Ne rabim sočutja, sem nekako vpeta v duh obdobja, v kerga sem prišla na svet...., samo muska me včasih ali prehiteva ali je pa za menoj. Ne obžalujmo stvari, na katere ne moremo imeti vpliva 🙂 Ker smo tukaj in zdaj.

poslano v temi :: GLASBA 80-ih
Yara :: 25.10.2025 ob 1:46
Važmu da si duma, safety first. Auto boš pa jutri našla, ko bo alko popustil 😛

poslano v temi :: Nažagana sem
Yara :: 25.10.2025 ob 1:42
http://www.youtube.com/watch?v=$1

poslano v temi :: GLASBA 80-ih
Cvek123.com © 2014-2026