@Yara Ej, ne smeš tako govort, dokler še nismo dobili božičnice. Ko bo enkrat ta v žepu, pol pa lahko rečeš karkol. 😁
poslano v temi :: Podpora Dve epizodi sem pogledal, pa nekako ni. Sem dal na čakanje.😁
Ne vem pa kaj naj gledam danes?
poslano v temi :: Reka usode - serija Saj. Jaz imam kar dober čoln in bi ga prodal Đarmunu in grenivki in si kupil novega, sam kaj ko nimata dnara. ☝️
poslano v temi :: Globine morja lepo kažejo dokaz za vesoljni potop @Yara "Mesto pod temnim soncem" na netflixu. Ravno začel sem in sem sred prve epizode.
poslano v temi :: Globine morja lepo kažejo dokaz za vesoljni potop @Yara Nimam razloga za zadrego. 😁 Zgolj nasmejal sem se, medtem ko gledam serijo.😁
poslano v temi :: Globine morja lepo kažejo dokaz za vesoljni potop Jp, Darmun, drži, tud če nisem bral teh črev. ☝️😁
Še več zna bit:
Nekdanji Nasin znanstvenik je ponudil odgovor. Nezemljani se nam morda ne javljajo zato, ker verjetno živijo na dnu zamrznjenega oceana na vodnem planetu.
Tako tako, tako ja. 😁
poslano v temi :: Globine morja lepo kažejo dokaz za vesoljni potop @Crazy froG Ojej. Risanke sem jaz že dal čez. Morda se vrnejo, če bodo vnuki kdaj. 😁
Ni bila švoh tista serija. Žal ni le serija, trgovine z otroki in dekleti je v reali veliko. Sploh si ni za predstavljat.
Zdaj sem pa začel gledat "Mesto pod temnim soncem" tudi nanetflixu, 6 epizod. To je tist maksimum, več kot 6 epizod ne grem gledat. Filmov pa ni, ki bi mi bili všeč in jih nisem že gledal.
poslano v temi :: Reka usode - serija @Yara Bejž bejž. Meni je sira gaude zmanjkalo za ribe lovit, drugače sploh ne bi šel. Niso to heci. 😁 Je bilo pa glih prav, sem šel v mešalnico barv in je tudi imel gužvo, tako da sem moral čakat eno uro, da mi pripravi barvo. In sem med tem cajtom šel v spar, v pekarno po kruh in še na kofe. Itak je vse šlo v rok službe. 😁
poslano v temi :: Samo danes je bilo pa noro po trgovinah - gužva za znoret, narod je pa izropal vse |
poslano v temi :: Pekači iz Temuja