Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 17:17
@Šnelca_783 Prid k men prespat, boš probala, kako je super.😜 Nikar pa ne kupuj perja.

poslano v temi :: Presita odeja
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 17:09
@Jonc Meni ni jasno, če ga je obkolila, torej napadla skupina, zakaj se jih ne poišče, saj so sokrivi. Od kdaj tisti ki drži vrečo pri kraji ni soudeleženec? Kdo koga ščiti in zakaj? Da gre za tega, ki je v priporu in tisti, ki se omenja, borca v borilnih veščinah je pa tudi znano. To ni enako kot bi udaril nekdo, ki ni nikoli treniral.

poslano v temi :: Sukićka pravi, da je Aco nerodno padel
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 16:34
@Frogica Komot. Sam še nisem začel svojega. 😁 Sem komaj končal z drvmi in si pripravil sesalec. Ampak bo, predvidoma še danes. 😁

poslano v temi :: MAIČ JE MODERATORJA PROSIL NAJ DOLOČENE POSTE BRIŠE
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 16:24
@Jp Jp, ce hočeš redit pršice. Sam nisem hotel nic kar ima perje. In ta ki sem jo kupil je res presenečenje. Zagotovo nic težja od perja.

poslano v temi :: Presita odeja
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 16:07
@Frogica Pol praviš, da ti ne deluje samokritičen? 😁😁😁

poslano v temi :: MAIČ JE MODERATORJA PROSIL NAJ DOLOČENE POSTE BRIŠE
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 14:23
Ženska glasuje za zakone, ki jih ni sposobna razumet. Pravi, da ni niti uboj, ker ni bilo namerno in je od udarca le nerodno padel. Kako lahko taki glasujejo za sprejetje zakonov, če jih ne razumejo?

poslano v temi :: Sukićka pravi, da je Aco nerodno padel
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 14:08
V bistvu sem mislil, da je tanjša, jo čisto stisnejo. Potem ko jo odpakiraš se pa oreng zredi. 😁 Teže pa nima nobene, lažja od tanjših dormeo, ki sem jih imel prej.

poslano v temi :: Presita odeja
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 14:01
Evo šnelo. Iz prve noge. ☝️😁 Kupil na temuju, lahka, debela, zadrži toploto. Se vse drage v naših trgovinah ne morejo primerjat z njo. https://postimg.cc/JGgWV7BJ

poslano v temi :: Presita odeja
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 10:57
Huh , bemtiš, dobro da sem spet temo videl. Danes pa moram izpolnit tri vrstice. Čutim v križu, da je pravi cas. ☝️😁

poslano v temi :: Seštevate, koliko zapravite za igre na srečo?
Viharni jezdec :: 09.11.2025 ob 10:01
@Anon292 Točno tako.

poslano v temi :: A morate res kuriti na drva in zasmrajati vse okoli sebe?
Cvek123.com © 2014-2026