mončika :: 19.04.2017 ob 15:05
Če se zbudim, preden ura zazvoni. Kak lepo je še mal poležat 😆

poslano v temi :: Katera misel vas zjutraj najbolj osreči?
mončika :: 19.04.2017 ob 12:37
Bemo, sm vedela, da imam to besedo na "konc jezika", pa ni šlo dol 😆 Najlepša hvala! Šibam naprej - lep dan vsem!

poslano v temi :: nobena se ne spomni
mončika :: 19.04.2017 ob 12:31
Ena dans praznuje r.d. Poslale bi ji voščilnico in šopek po hitri pošti, pa se ne spomnimo, kako se že reče temu. A ktera ve?

poslano v temi :: nobena se ne spomni
mončika :: 18.04.2017 ob 20:30
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Jaz se nisem še nikoli z nobenim skregala, to mi je brez veze, pa še vzame ti energijo.
Oj! Tud jaz ne - če s ti z drugimi prijazen, so tud drugi s tabo! Če pa kdo le hoče prepir, se pa nardiš "buteljna" in greš brez besed naprej.
ehem ehem
Ups, na čveku z neznanci so včas izjeme 😆 Morda sm kakšno malenkost napihnila, ampak, da bi res žalila - nism nikogar - čeprav so nekteri to vzeli kot žalitev, ki to ni bila. Vsak razume en zapis, kakor se mu zahoče. Kritika zame ni žalitev! Je le opozorilo, da nekaj ne delam prav.

poslano v temi :: dans je en čuden dan
mončika :: 18.04.2017 ob 20:20
Obožujem prežganko - ampak kaj, če nimam apetita. 14 dni me je matralo zdravje, dans sm bila prvič po dolgem času na šihtu. Pa saj mal posta nikomur ne škodi. Morda men, če bi nekdo moral objemat same kosti 😆

poslano v temi :: Cindy kaj kuhaš?
mončika :: 18.04.2017 ob 20:12
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Jaz se nisem še nikoli z nobenim skregala, to mi je brez veze, pa še vzame ti energijo.
Oj! Tud jaz ne - če s ti z drugimi prijazen, so tud drugi s tabo! Če pa kdo le hoče prepir, se pa nardiš "buteljna" in greš brez besed naprej.

poslano v temi :: dans je en čuden dan
mončika :: 18.04.2017 ob 20:05
Jaz pa nič. Mojga je ob novici s tablicami minila lakota, men se je pa od virusa tko skrču želodec, da mi sploh ni do hrane. Vedno pa neki malega pojem, čeprav samo sadje.

poslano v temi :: Cindy kaj kuhaš?
mončika :: 18.04.2017 ob 19:53
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec
Sam ne se posmehovat. 🙂 Mi je pa (ne)razumljivo, da tipčki vse rešijo s tepežko. Ene par na gobec in rešeno. 😆 Babe pa bodo rovarile z jezikom, zahrbtno cele mesece 🙁 . V skrajni sili se dve kdaj zlasata 😆 ......
Hahahahaha, maš kar prav. Sm že vse videla ( ko sm eno leto delala za šankom). Tud ženske, kako so si pulile lase in ti so leteli v šopih. Takrat mi ni blo smešno - smešno mi je, ko se spomnim na to, hahaha.

poslano v temi :: dans je en čuden dan
mončika :: 18.04.2017 ob 19:39
Pr malci sta se dva skor stepla zarad hrane - kakšna mora bit za te praznike, ki so bli - al šunka, al krača, na mizi pirhi al navadna kuhana jajca,.... Ko smo se priktito režale, sta pa skor skočla v nas, hahaha. V trgovini v luft skakali, ker ni blo pomaranč. Pred blokom prepirali zarad neločenih smeti. Še doma ni blo miru - komi stopim skoz vrata, moj in še en pa ven, jezna ko ....? Šele mal prej sm po tel. zvedela, da so nekterim (tud njima) na službenem parkirplacu sunili nekaj tablic. Pridem na čvek, pa opazim, da je tud tu sama zmešnjava in prepir. Saj vem, saj vem,.... SNEG JE KRIV 😛

poslano v temi :: dans je en čuden dan
mončika :: 17.04.2017 ob 11:39
Lepo smo izkoristile tale sonček za sprehod, pa še telovadba zraven. Zdaj pa čakamo, kaj nam bodo dedci za jest pripravli. Diši že, diši 😆 Popoldne pa zgleda, da bo kakšna ploha. Še dobro, da mamo pokrito teraso 😛 Uživajte še naprej!

poslano v temi :: Lep sončen dan je :)
Cvek123.com © 2014-2026