Rogla je enkratna pozimi. Neki podobnega Bovcu bi blo dobrodošlo, ampak tam je prevelika gužva (ogromno hotelov, apartmajev, sob,.....)
staramuzika - "Jacek pacek" 😛
poslano v temi :: Kam na dopust? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/untip/ un_tip Nekako se mi zdi, da bi bilo zate tud Šmartinsko jezero dovolj 🙂 😆 😛poslano v temi :: Kam na dopust? Bemo, prehitre prste mam 😆 Letos morje odpade, mal sm brskala "po Bovcu", je velik športanja. Kje v SLO je še kak kraj, kjer se veliko dogaja (razni športi)?
poslano v temi :: Kam na dopust? Hahaha, Cindy. A s pozabila, da si na čveku Cindy? Nism vedela, da sama sebe tok pogrešaš!!!!! 😆
poslano v temi :: Kje pa je Cindy danes? Ej, nedelja je prost dan - brez prepiranja! Mal si oddahnite, pa na sonce, brž! Cindy, ti pa na južno! Pa vsem dober tek!
poslano v temi :: Kje pa je Cindy danes? Jutro? Ka nekterim velja, da lahk dolgo spijo 😆 Jaz sm že ob 4. vstala, da sm opravla eno pot. Pravkar prišla - zdaj se pa počim dol, pa dans mignem ne več 😛
poslano v temi :: jutroo!! Avtor: SDS4EVER JANŠA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JANŠA = KRALJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poslano v temi :: Vprašanje Avtor: http://www.cvek123.com/clani/car-balkana-vsega-pod-dunajem/ Car Balkana (vsega pod Dunajem Yara, pridobite čast, ugled in roko, ki Vas bo znala vodit.poslano v temi :: Top 123čvekači(ce) |
poslano v temi :: Kam na dopust?