Hahaha, sm že prej odprla, pa me je bla groza brat. Več povedo izkušnje bolnikov kot linki, ki sm jih vseen prebrala.
Groza pa zato, ker ima tud moja znanka vnuka v bolnišnici, leto starejši od te puce. Nekaj preizkav je že dal skozi, zdaj dobiva infuzijo, pa še na magnetno resonanco mora.
Bemo, vsaj otroke naj bi bolezen pustila na miru. Nekteri že od malga ne vedo, kaj je otroštvo, dobro pa poznajo bolnišnice.
poslano v temi :: epilepsija Njegovo sestrično, letos bo stara 17 let, je včeri totalno metalo (drugače ne znam napisat, ker še nism videla, kako "meče" epileptike). Tko je razlagal prej njen oče. Izgubila je zavest, dihala že skor ni več - pomagali si ji šele v rešilcu.
A resno, če imaš prvi napad, se je ne znebiš več?
poslano v temi :: epilepsija Avtor: https://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj jutri bodo Sežanska pripovedovanja 🙂poslano v temi :: Danes sem zadnjič objavil Lepo. Jaz jih pa nimam dost, ker sm en vrt za letos izpustila. Trgat jih še lahk pa vseen grem, dokler ne dobijo drugega lastnika .
Obljubljeno mi je, da mi isti vrt ostane 😛
poslano v temi :: gooobe Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Mi pa pri jagodah 😉poslano v temi :: gooobe Marele normalno, da se pohajo. So super. Jurčke in ostale mavrahe pa jaz neki vložim, ostalo obvezno spaniram in dam v zmrzovalnik. Mnjami.
Lisičke, šampinjone,.... vložim al pa blanširam in v skrinjo. Za juhe, narastke,.....
Komi čakam jutrišnji dan, da jih poskusim - prve letos 😆
poslano v temi :: gooobe Ko bo narava in rožce, bomo pa spet gledali. Pa ne prekopirane, ampak naravno slikane. 😛 Fajn spi, čeprav še sonček sije, ti pa lahko noč?
poslano v temi :: Danes sem zadnjič objavil |
poslano v temi :: epilepsija