Medion zna biti tudi dober nakup.
poslano v temi :: XPLORE USB ključek (3.0) - SPAR, sranje od sranja! Evo, sem se spomnila.
Če izvzamem adrenalinske podvige v lastni režiji (z motorjem skoraj v maline in podobno) je pri meni do zdaj zmagal tale.
http://www.worldtoptop.com/wp-content/uploads/2011/08/rafting_rotorua.jpg
poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Avtor: staraa @premica, nisem, vem pa, katero misliš, se bomo zmenili pa gremo v troje na kafe 🙂 V četvoro, še svojo pripelji, bo še bolj luštno 🙂
@fiddlestick: čez morje bi šla raje še s kom, ampak samo z izbrano družbo. Tudi umetnost prilagajanja namreč štejem med ekstremne športe 🙂 Po svetu pa sama, saj tam nikoli nisi sam, če nočeš... No, pa z @micko tudi, kdaj greva? 🙂poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mcmis/ mcmis super enkratno, dokler me ni odneslo nazaj gor v stoječi položaj in se mi je elastika okoli vratu ovila. 😕poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Avtor: staraa Če bi zavrtela čas nazaj, bi, sicer ne ravno teh, ki si jih navedla, bežanje pred prestrašenimi biki se mi namreč ne zdi ravno šport, bi pa šla na primer prejadrati atlantik, fotografirati divje živali v amazonski gozd, ali bi prepotovala svet na štop in brez štoparice 🙂poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Avtor: fiddlesticks Ce bi imeli cas in moznost, bi sli bugee jumping, bi postali padalci, bi preplezali Mt. Everest, bi skakali stolpnic, bi sli v Spanijo in se udelezili teka pred biki po ulicah Pamplone? Bi se ukvarjali s kaksnim drugim rizicnim sportom?poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Očitno ga nisi dovolj zategnila.
Kje si pa to jahala, da si zletela na beton?
Tudi mene je med galopiranjem enkrat vrglo čez konja, ampak je bilo k sreči na prostem tako da ni bilo hudega.
Pa ugriznil me je nekoč en žrebec. 🙂
poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? Redna, sedlo in streme sta dva različna pojma. Pa ravno sem nameravala vprašati če govoriš o stremenu 🙂
poslano v temi :: Bi se ukvarjali z nevarnim sportom, ce bi imeli priliko? |
poslano v temi :: A kaj beremo?