Avtor: ... pač mi romuni niso preveč pri srcu in se mi zdi malo čudno, da se je tovornjakar zaletel ravno v 2 romunska avtomobila vsi pa vemo kaj vse počenjajo romuni na napših cestah (režejo gume, ti zapeljejo pred avto in bremzajo, da bi se ustavil, te zasledujejo...). Malo je pač vse skupaj čudno, da bi voznik s 25 letnimi izkušnjami povzročil takšno nesrečo na avtocesti. sum dejstvo, da so udeleženi romuni, še toliko poviša.poslano v temi :: Nesreča s cisterno, pobeg voznika tovornjaka in 4 smrtne žrtve Tudi meni se je zdelo čudno, pa sem na nekem drugem forumu brala, da se res ne da odkleniti.
Sicer pa, pri dogodku je precej nelogičnih stvari tako da o vzrokih nočem ugibati.
poslano v temi :: KR ENA PUŠČA OTROKA V AVTU!!! Avtor: ... Vam rečem, da so tu imeli romuni neke mučke. 100%! Zihr so hoteli tovornjakarja nekaj nategniti in so pravzaprav sami povzročili nesrečo. Tovornjakar pa je v šoku odpešačil neznano kam.poslano v temi :: Nesreča s cisterno, pobeg voznika tovornjaka in 4 smrtne žrtve Avtor: se je izkazalo Tle gor je vsega skupaj 5-10 folka, modiji všteti. Zdaj, ko ni več Redne, ta skupek pujsov tolče po ostalih, ki jim niso po godu.
Če pišeš registriran, se ta skupina prašičev takoj odjavi in te napadejo, admin pa to dopušča.
Brez veze.....poslano v temi :: ok, kaj je zdaj to? Tistih čez mejo ravno ne poznam, tale iz naše strani je pa zame ena najlepših Slovenk in odlična igralka.
http://www.film-center.si/media/movies/3149/slika1.jpg
poslano v temi :: Ali so slovenke lepe? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/takole/ takole Problem Slovenk je, da se ne znajo zrihtat. Tudi če je punca lepa, velikokrat deluje kot neka koroška kmetička.
Že skok do Trsta ali Zagreba je dovolj, da si malo spočijemo oči.poslano v temi :: Ali so slovenke lepe? http://carhumor.net/wp-content/uploads/2012/09/car-humor-funny-joke-child-seat-then-and-now.jpg
poslano v temi :: Kranjčana pustila otroka v avtu. Rešila sta ga policista. Avtor: http://www.cvek123.com/clani/saphire/ Saphire Avtor: tako Avtor: http://www.cvek123.com/clani/saphire/ Saphire Avtor: Ja res za petnajst let. Najemnina za tako stanovanje je cca 1200 ojrov. + stroški. za najemnino daš skromnih 216.000 ojrov. Bingo.poslano v temi :: Prednosti najema pred nakupom stanovanja? |
poslano v temi :: Zakaj se nagubajo prsti v vodi?