Mavro te častim kavo 🙂
un_tip, daj se izjasni katere pa so te primitvke in vulgarnice, daj vsaj vem, če naj slučajno hujšat neham.
poslano v temi :: Kaj očitam primitivkam in vulgarnicam. Jaz tudi hočem imeti to 🙂
Če ne bom cepetala v kotu ko malo dete in admin naj*ebal si ga potem, ker jaz ko si nekaj vpičim v glavo, ne odneham dokler tega ne dobim.
Že od malega se učimo, da pravila so za spoštovati in se jih je potrebno držati, drugače sledijo sankcije, ne pa privilegij.
poslano v temi :: Privilegij brisanja Avtor: http://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Avtor: http://www.cvek123.com/clani/kr-ena/ kr ena Avtor: premica not Avtor: http://www.cvek123.com/clani/kr-ena/ kr ena Ne smem čebule, mogoče se bom še lubčkala zvečer 🙂poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? Saharca a je hudo imeti velike oči, pa samo želeti si kaj bi jedel?
Ker tole meni deluje kot gledanje oddaj za odrasle sam.
Hec.
poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? Bere se pa fensi šmensi. Kot Ian Mudžaheridinović
poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? Avtor: premica not Avtor: http://www.cvek123.com/clani/kr-ena/ kr ena Ne smem čebule, mogoče se bom še lubčkala zvečer 🙂poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? Ne smem čebule, mogoče se bom še lubčkala zvečer 🙂
poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? Jaz bom čevape.
poslano v temi :: Koliko je za vas "dobra" plača s katero bi se še dalo za silo preživeti? |
poslano v temi :: kva sem se dobr spomnla!