Frogica :: 02.11.2025 ob 21:12
@Julij Cezar Aurora je carica. Ta komad je spisala, ko je imela 11let. Prečekiraj jo, zih ti bo všečna Swiftove pa ne poslušam kaj velik, taka prismoda mi je, haha.. Katya -sm opazla, da to poznam😆

poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo
Frogica :: 02.11.2025 ob 20:24
Bjork je super ja. Poslušaj auroro runaway.. js bom to katyo 🙂

poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo
Frogica :: 02.11.2025 ob 19:34
Đuli a veš ker komad sm po 100letih poslušala. Dmx x gon'give it to ya😆

poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo
Frogica :: 02.11.2025 ob 18:54
@Julij Cezar Se strinjam.. čez 200.000 let nas večine ne bo. Lh pa še zmer do takrat poskrbimo, da ns ne uniči lastna neumnost. Humanizem ni utopija, je preprosto praktična strategija za preživetje.. ..do smrti

poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo
Frogica :: 02.11.2025 ob 18:36
@Julij Cezar Če misliš, da je nuklearna vojna “ekološka rešitev”, pol ignoriraš znanost, realnost trpljenja in preprosto človeštvo. Tak genocid ni rešitev.

poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo
Frogica :: 02.11.2025 ob 11:03
@Navajo Vse bolj dvomim, da si kdaj res vedel, kaj pomeni, ko prava zapeljivka prevzame igro 😏. Tvoj ego je očitno še neuk, tipke premalo preizkušene. Ko pa pride nekdo, ki zna pritiskat prav tam, kjer si najbolj ranljiv, boš hitro pozabil vse, kar si mislil, da znaš.. pijača? To bo takrat najmanj zanimivo 🔥

poslano v temi :: Domov sem prišel čisto pijan
Frogica :: 02.11.2025 ob 9:06
@Koki🐔🥚🍳🐓🦃🐣🐤🐥 Kakorkoli.. Men si igral bolj vlogo opombe, ne poglavja.. zadnje čase nisi niti za opombo. Uživaj kjerkoli že boš in vrni se čim kasneje, pa tud če nkol ne..

poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar
Frogica :: 02.11.2025 ob 8:55
@Koki❤️💟💙 Si kr pogosto dosadn ja.

poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar
Frogica :: 02.11.2025 ob 8:45
@Koki🏚️🌇🎞️ uživaj na lepšem! Js bom pa tukaj vadila zrelost, da te bom naslednjič lažje prenašala!!

poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar
Frogica :: 02.11.2025 ob 8:30
@Zaka Ne vem. Nism več tk crazy😆😁😁

poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar
Cvek123.com © 2014-2026