Bjork je super ja. Poslušaj auroro runaway.. js bom to katyo 🙂
poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo Đuli a veš ker komad sm po 100letih poslušala. Dmx x gon'give it to ya😆
poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo @Julij Cezar
Se strinjam.. čez 200.000 let nas večine ne bo. Lh pa še zmer do takrat poskrbimo, da ns ne uniči lastna neumnost. Humanizem ni utopija, je preprosto praktična strategija za preživetje.. ..do smrti
poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo @Julij Cezar
Če misliš, da je nuklearna vojna “ekološka rešitev”, pol ignoriraš znanost, realnost trpljenja in preprosto človeštvo. Tak genocid ni rešitev.
poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo @Navajo
Vse bolj dvomim, da si kdaj res vedel, kaj pomeni, ko prava zapeljivka prevzame igro 😏. Tvoj ego je očitno še neuk, tipke premalo preizkušene. Ko pa pride nekdo, ki zna pritiskat prav tam, kjer si najbolj ranljiv, boš hitro pozabil vse, kar si mislil, da znaš.. pijača? To bo takrat najmanj zanimivo 🔥
poslano v temi :: Domov sem prišel čisto pijan @Koki🐔🥚🍳🐓🦃🐣🐤🐥
Kakorkoli..
Men si igral bolj vlogo opombe, ne poglavja.. zadnje čase nisi niti za opombo. Uživaj kjerkoli že boš in vrni se čim kasneje, pa tud če nkol ne..
poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar @Koki🏚️🌇🎞️
uživaj na lepšem! Js bom pa tukaj vadila zrelost, da te bom naslednjič lažje prenašala!!
poslano v temi :: Trump zaščitnik krščanstva ali zadnji križar |
poslano v temi :: Zakaj bi bila nuklearna vojna v bistvu resitev za clovestvo