Omg to sem tudi jaz opazila, neverjetno ozek pas. Mislis da je nosila korzet pod obleko?
poslano v temi :: Ali vam je ženska na prvi sliki lepa? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/leskova-mast/ leskova mast Ni nujno. Veliko studentov ne zurira, ker nimajo casa ali interesa,poslano v temi :: Pa gre Drgac pa ja, v bistvu sem vse zrealizirala kar sem zapisala takrat ene 5 let nazaj haha, je zanimivo brati, prisparala denar v Avstriji, sla v Kanado, diplomirala tukaj... Ne morem verjet da je od tega ze vec let.
poslano v temi :: Pa gre Avtor: zlatka Avtor: https://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mcmis/ mcmis Matematika mi je kar šla.
Fizika in kemija pa.... Omb, sploh ne vem kako sem spackala.
Sem ga prej klicala. Cel zadihan: šibam na bus, da ga bom ujel. Pa sem mu rekla, ob pol petih imaš naslednjega. Pejdi v miru pojest, spakirat, pa počasi na bus.
Ne! Ne bo 1 uro več v lj, kolkr je nujno. 😆Avtor: S. Ne ni bila admin. je bila enakovredna ekonomskemu tehniku, eko. tehnik je imel samo posl. matematiko. Sem eko. tehnik in kaj zdaj? Dobila bom službo v Avstriji, privarčevala denar za študij v Kanadi to je moj načrt. Govorim 5 jezikov tekoče in to me je vedno reševalo ali sem eko. tehnik, ali admin. tehnik. Tudi če ne bi šla dokončati SŠ bi lahko dobila službo v tujini, samo sem jo dokončala zato ker je bila moja največja želja iti študirati ampak mi to zaradi zasebnih stvari še ni uspelo realizirati. Mi pa bo ker sem borka in ambiciozna:) In tudi SŠ sem končala s samimi peticami, sem bila zlata maturantka.poslano v temi :: Pa gre Avtor: težko Težko bo. Zelo dobro ve, da te izkoišča, pogruntala je tvojo mehkobo, da ne znaš odreči .
Tako naredi, kot je svetovala Mia. Taka roba ima poseben vonj, vse poleg zasmradi.poslano v temi :: Kako sosedi dopovedat Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mcmis/ mcmis Matematika mi je kar šla.
Fizika in kemija pa.... Omb, sploh ne vem kako sem spackala.
Sem ga prej klicala. Cel zadihan: šibam na bus, da ga bom ujel. Pa sem mu rekla, ob pol petih imaš naslednjega. Pejdi v miru pojest, spakirat, pa počasi na bus.
Ne! Ne bo 1 uro več v lj, kolkr je nujno. 😆poslano v temi :: Pa gre Matematika in fizika moji dve sovraznici haha, salo na stran svaka cast sinu da bo hodil na tak faks in upam da mu uspe.
poslano v temi :: Pa gre Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mia/ Mia Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mcmis/ mcmis Sem tudi to že pomislila, da namesto nje vozim na smetišče. 🙁
Sem ji že rekla, da ne rabim nič. Pa ne 1x. A čez par dni ne čakajo 'darila' pred vrati.poslano v temi :: Kako sosedi dopovedat V bistvu te ima za smetnjak kar je grdo od nje. Ti moras namesto nje njeno kramo odnasati na deponijo. Pelji jo nekam na kavico in tortico in ji na prijazen , diplomatski nacin povej da enostavno tega ne mores vec sprejemati. Moras potegniti crto. Zenska nima nobenega spostovanja do tebe, dopovej ji in se odmakni od takih ljudi. Samo ne se skregati z njo, zal je soseda. Probaj na diplomatski nacin, izmisli si kaksen dober izgovor.
poslano v temi :: Kako sosedi dopovedat |
poslano v temi :: Pa gre