Tistile pomagač pri nesreči je imel pa ostro oko in veliko časa za opazovanje okolice.
poslano v temi :: Groza Avtor: http://www.cvek123.com/clani/thea/ Thea jst sam povem da na mestu mame tega otroka starega fotra ubijem! pa me obsojajte kakor hočte ampak tko jeposlano v temi :: Groza Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec Jaz šprehnzi nemško, špansko, italijansko, francosko in tudi južne sosede razumem.poslano v temi :: da me ne boste več sprašval za recepte.-.. Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec Hahahahaha 😛 😛 pa to ne moreš verjet. To sproducirat so zmožne samo ene osamljene grdu......... pardon, ženske, ki so dale skoz vseee in še več. Zlorabljene, siromašne matere.
Po moje bil mogl izklopit elektriko v naseljih okol Kočevja in južno dol. 😛poslano v temi :: K smo glih pr kuhariji Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec Avtor: http://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec Pikice - ne se obešat name. Res imam hišo, avto in dober posel. Nimate pa šans. Tak da ni pomembno, kaj imam med nogami! 😆poslano v temi :: K smo glih pr kuhariji V Kočevju ne gledamo tovrstnih izgovorov za šport.
Rafting je pa super in toplo priporočam. Narava, voda... Nikolibolje bi bila vzhičena.
poslano v temi :: Kraft je itak car...bravo Strmol je obnovljen? Vem, da pred leti ni tako šik izgledal?
poslano v temi :: Slikce za današnjo noč Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec Pikice - ne se obešat name. Res imam hišo, avto in dober posel. Nimate pa šans. Tak da ni pomembno, kaj imam med nogami! 😆poslano v temi :: K smo glih pr kuhariji A to ste same lezbijke tukaj? V Kočevju nihče ne gleda fuzbala. Ne hetero, ne homo, ne bi, ne trans, ne negro, ne albo, ne latino.
poslano v temi :: Ali kaj spremljate nogomet |
poslano v temi :: Groza