Vroče mi je, nisem razsodna. Poleg tega se zavedam, da so samo za gledat, ker kaj se pa hočeš z njimi pogovarjat.
poslano v temi :: Danes se prične atletika! Svetovno prvenstvo! Poleg Andree Gianija edina moja športna obsesija. Ne ravno obsesija, zagotovo pa precej rada spremljam. Moški v zelo oprijetih tekmovalnih dresih.
https://68.media.tumblr.com/17a0b136a35f47f5b64847b697063e0e/tumblr_ojar4oWIvF1sx2rb3o2_400.gif
Še ura in pol! In potem kak teden dni vsak dan. Maraton izpustim, ker tam so bolj posušene sorte moški.
poslano v temi :: Danes se prične atletika! Svetovno prvenstvo! Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: http://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Mitza, pogugli! Pa te ne bom jaz sedaj učila.
Foxa je par dni v Kanadi, pa še to v nekem domu za ostarele, kaj pa ona ve.poslano v temi :: Hey kaj pocnete? Mitza, pogugli! Pa te ne bom jaz sedaj učila.
Foxa je par dni v Kanadi, pa še to v nekem domu za ostarele, kaj pa ona ve.
poslano v temi :: Hey kaj pocnete? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: http://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Povej malo kako je kaj teta? Zelo stara je, kajne? Verjetno ji dobro dene, da ji pomagaš.
Imaš pri njej svojo sobo? Si kupila pohištvo zase? ,
Kako je pa tam s prijavo bivanja? Koliko več bo imela teta fiksnih stroškov ker bosta živeli skupaj? Pri nas se kar nekaj zadev po blokih obračunava na osebo, ne na stanovanje.
Internet očitno že ima teta.
Se boš vozila s kolesom po mestu?
V Torontu imaš sorodnike?poslano v temi :: Hey kaj pocnete? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Povej malo kako je kaj teta? Zelo stara je, kajne? Verjetno ji dobro dene, da ji pomagaš.
Imaš pri njej svojo sobo? Si kupila pohištvo zase? ,
Kako je pa tam s prijavo bivanja? Koliko več bo imela teta fiksnih stroškov ker bosta živeli skupaj? Pri nas se kar nekaj zadev po blokih obračunava na osebo, ne na stanovanje.
Internet očitno že ima teta.
Se boš vozila s kolesom po mestu?
V Torontu imaš sorodnike?poslano v temi :: Hey kaj pocnete? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Madona, a veš da sem te pogrešala. Resno.
Vroče je za popeeesdit.poslano v temi :: Hey kaj pocnete? |
poslano v temi :: Danes se prične atletika! Svetovno prvenstvo!