Avtor: http://www.cvek123.com/clani/planinka/ Planinka Zakaj bi to bilo korektno ker je evidentno laž? Razen če je edino korektno da politika da laže in potem zelo nefer od njega da bi sploh govoril resnico.poslano v temi :: Slovenka sem! Avtor: Lalilo In Slovenka je tudi najlepši obraz super model Nataša Ristić. Upam da bo miss Sveta.poslano v temi :: Slovenka sem! Avtor: http://www.cvek123.com/clani/planinka/ Planinka Zakaj bi Miro rekel da je slovenka?poslano v temi :: Slovenka sem! Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Resnično ne razumem. Konstantno me zmerjate ne samo s čefurko, ampak še s čim drugim, ampak ko vas berem, včasih pomislim da sem ena redkih tukaj, ki imam res rada Slovenijo.
Kaj je z vami da iščete samo negativo? Kaj je z vami, da je povedati Slovenec sem, malodane sramota?poslano v temi :: Slovenec sem So rekle Dremljeva, Kajfež Bogatajeva, Zupančičeva, Kresalova, Salomejeva, Makarovičeva, Novakova in Cerar.
Diskutirajte. Tema je zanimiva in pereča.
Kaj menite o tem, da je Kajfež Bogatajeva Slovenka?
poslano v temi :: Slovenka sem! Avtor: http://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox Avtor: http://www.cvek123.com/clani/dojencek/ Dojenček Avtor: http://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox Jaoo dejte nehat, pridm sm da se mal sprostim vi pa sam klamfate.poslano v temi :: Se sam kregate?!? Ojej, stariprasec. Nekdo ti malo pozuga, pa kot oskubljena jerebica pades po tleh. Vse tocke si izgubil.
Odslej te bom klicala oskubljena jerebica.
poslano v temi :: Trudil se bom, da Avtor: http://www.cvek123.com/clani/staramuzika/ staramuzika Avtor: http://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Avtor: http://www.cvek123.com/clani/staramuzika/ staramuzika Avtor: http://www.cvek123.com/clani/frillox/ FriLLox Bi rekel da svinja se valja po Blatu 🙂poslano v temi :: Vprašanje za upravo - admina in modije Avtor: http://www.cvek123.com/clani/staramuzika/ staramuzika Avtor: http://www.cvek123.com/clani/frillox/ FriLLox Bi rekel da svinja se valja po Blatu 🙂poslano v temi :: Vprašanje za upravo - admina in modije |
poslano v temi :: Slovenka sem!