desiree :: 07.06.2017 ob 9:28
Hiša je njegova, njegovi so samo nanj prepisali hišo. Njun skupni vložek je bila fasada in nova okna. Oba sta skrbela za vse, zdela sta se mi tako usklajena, skratka zelo dober par, on je njo oboževal, vsaj meni je tako izgledalo. Ne vem kaj jo je pičilo, tudi njena hči pravi, da se je mami odpeljalo, kolikor vem, ji je pripravljen dati 80.000€, ona pa hoče več!

poslano v temi :: ločitev družinskih prijateljev
desiree :: 07.06.2017 ob 9:10
Hvala za mnenje in nasvet! No vsaj nekdo, ki ve, da moj nick ne pomeni sorto krompirja!

poslano v temi :: ločitev družinskih prijateljev
desiree :: 07.06.2017 ob 9:01
Torej začela se je grda ločitev, ki se je zgodila skoraj čez noč. Še za novo leto je bilo vse Ok, potem pa je ona spoznala, da to ni to, po 25 letih in... On je bil v šoku, odkod zdaj to, pričela sta si nagajati, otroci so že veliki in so na njegovi strani, malo verjetno zaradi denarja, ker imata z bratom veliko družinsko podjetje. Kje je problem, ker je ona prepričana, da sem oz. sva na njeni strani, vsaj tako sem sinoči razumela najin pogovor, da pričakuje najino pričanje v njeno korist, na sodišču, o razdelitvi premoženja. Če sem čisto odkrita, je ona, vsaj koliko vem, vse svoje dohodke porabila zase, dohodki sicer niso bili veliki ampak pogosto je poudarila, da je to njen denar, njegov denar, pa je potem šel za vse ostalo, otroke, stroške.......hišo sta dobila od njegovih, opremljeno z urejeno okolico, edina stvar ki sta jo financirala na hiši je nova fasada in okna. Sedaj zahteva izplačilo 200.000€, to je pol vrednosti hiše, čemur se je on odločno uprl. Imam namen se vsesti z njo na kavi in se o tem pogovoriti, moj pa pravi naj pustim pri miru in, da ne bova šla na sodišče. Ima morda kdo kak nasvet, izkušnjo? Hvala.

poslano v temi :: ločitev družinskih prijateljev
desiree :: 06.06.2017 ob 21:23
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Si pogledala na Zs?
Patetično, zaključiva najino zgodbo, jaz te dajem na ignor, daj še ti mene, prav?

poslano v temi :: Who is fuck Dessire?
desiree :: 06.06.2017 ob 21:11
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
A vidi§, kakonsem te ujela, ko pišeš z črnim nikom?
Razloži, " Ne berem rumenih cajteng, še Novic veç nimam naročenih. Dessire, le kako si lahko Bernijin model, ko pa imaš 90kg? Maroltka §e nkma modelov XxXxxl.." kako si me ujela?

poslano v temi :: Who is fuck Dessire?
desiree :: 06.06.2017 ob 20:52
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Ne berem rumenih cajteng, še Novic veç nimam naročenih. Dessire, le kako si lahko Bernijin model, ko pa imaš 90kg? Maroltka §e nkma modelov XxXxxl..
Model Bernarde ne morem biti, ker sem skoraj njen letnik. 90 kg pa ima samo, če dvignem še kaj 40 kilogramskega. O čem ti torej blodiš?

poslano v temi :: Who is fuck Dessire?
desiree :: 06.06.2017 ob 20:28
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Desirre, ali si bila ti v moji pisarni mogoče čistilka? Oçitno si mi zamerila,ker si dobila slabo plaćilo, je tako kajne?
Zaključujem s teboj, nima smisla.

poslano v temi :: Who is fuck Dessire?
desiree :: 06.06.2017 ob 20:26
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
No tukaj ste me obtoźili, da sem Un tip + 150 alteregov. Kot vidite ste se zelo zmotili, ha.
Kaj točno dokazuje tvojo trditev "da vidimo in se motimo"?

poslano v temi :: Who is fuck Kiki?
desiree :: 06.06.2017 ob 20:24
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Kot vidiš pišem z modrim nikom.
A si lahko še večja trola? Kaj da vidim?

poslano v temi :: Who is fuck Dessire?
desiree :: 06.06.2017 ob 18:55
Avtor: Brenčič
Cindy a si na ministrstvu za šolstvo in šport?
Jezus, upam da ne, no če pa pogledam, kako je naše šolstvo na psu, bi pa rekla, da je čisto možno, da taki delajo tam.

poslano v temi :: Mario bi bilo potrebno blokirati, mogoče tudi Micko
Cvek123.com © 2014-2026