Zakaj je pomembno, kdo je avtor? Ali ni vsebina tista, ki se komentira?
Tole je Čvek, ne pa Ugani, kdo sem.
poslano v temi :: Pomoč pri prostovoljnem končanju življenja @dejstva
Tam, kjer imajo te vrste družinske odnose, si znajo še bolj želeti možnosti evtanazije.
Si predstavljaš, da si nemočen in star, svojci te pa nalašč pustijo brez vsake pomoči, te ne peljejo k zdravniku, ti ne dajo jesti, te puščajo zanemarjenega in samega?
Kolikor poznam starčkov, jim je najbolj grozna osamljenost in nemar otrok, kaj šele zavedanje, da otroci v tebi vidijo le materialni vir. Bolj od fizičnih bolezni. Kar pojdi vprašat katerega.
Sploh so pa njihove penzije mnogim preveč dobrodošle, da bi si želeli izpada tega dohodka.
poslano v temi :: Pomoč pri prostovoljnem končanju življenja |
poslano v temi :: Kako je bit poročena s škrt moškim?