Pri vsej prosti izbiri veroizpovedi nekdo izbere vero v krizo?
poslano v temi :: Ali ste že začeli verjet v finančno krizo - ali vam je treba narisat? Je še koga presenetila poplava društev, iniciativ, zavodov in organizacij, ki so se pojavili iz nič?
A niso desni tisti, ki robantijo proti njim in oporekajo trenutni vladi podpiranje prav teh?
A zdaj jim pa pridejo naenkrat prav? Višek dvoličnosti.
Pogrešala sem pa kakega predstavnika Hospica, ki bi lahko iz prve roke povedal, koliko “romantike” je v umiranju na morfiju.
poslano v temi :: Soočanje na Rtv @ZA ZA ZA
… in skrajno nesramen osebni napad na zagovornika in soavtorja zakona… da si zdravi osebno travmo…. človek, ki ima isto bolezen, kot njegov oče in ga čaka enako umiranje…
Toliko o spoštovanju življenja in spoštovanju nasploh.
Poden.
Škoda, da sem to gledala. Me zmrazi, med kakšnimi ljudmi živimo.
poslano v temi :: Soočanje na Rtv @Campari 123
To je njihova stvar, ne naša. Naša bi postala, če tudi mi prevzamemo njihove navade.
In bistveno vprašanje je, ali si to dopuščamo. Ali toleriramo brez ukrepanja. Ali nas moti, ali pa nam je vseeno.
Drugih ne moremo spreminjati, lahko pa poskrbimo, da moteče aktivnosti čim manj vplivajo na nas.
Podobno, kakor v zakonu, kjer je eden nasilen do drugega. Kaj narediti? A si rečemo, da takšen pač je in se pustimo mlatiti? Ali poskrbimo, da več nismo tepeni?
poslano v temi :: Naš stari forum ste preobjedli z zlom Si, kar misliš, da si. Če se povsod vidiš kot “nenekaj”, morda res nisi tisto nekaj.
Pojdi tja, kamor meniš, da pripadaš.
poslano v temi :: Predlog za preimenovanje države v Neslovenijo Navajo
pa se tebi res zdi smiselno povečevati populacijo? Kitajci so že pred desetletji omejili naraščaj na enega otroka v družini, pa niso zahodnjaki in so bili nekaj generacij popolnoma zaprti pred zunanjim svetom.
Evropa je prenaseljena, kam bi ti v to gužvo trpal družine s tremi ali več otroki?
poslano v temi :: Kaj je tista največja napaka, ki jo lahko ženska stori moškemu? Dan se začne s poljubom in konča z objemom. Hrana se servira na priljubljen način, s kako dekoracijo na primer. Povabiva se na zmenek izven doma. Iz trgovine rrdko kateri pride brez neke drobnarije zanj/zame. Čaka ga časopis ali križanka na znanem mestu, mene cvet ali risbica, karta za koncert, nekaj naredi eden namesto drugega kot presenečenje (opere avto, pokosi..), iz poti si pošljeva sliko posebno lepega razgleda, zanimivost…
Parkrat na teden sigurno. Že zelo dolga leta.
poslano v temi :: počnete to Moj sin -prvič na morju je imel “joka joda, pa jada goj” -to bi bila velika voda in ladja gor
Po balkonskih vratih kapljice dežja so bile “jazenka” - to bi bila radenska
Jip ima tojbico - to bi bil jeep, ki ima zadaj rezervno kolo na zadnjih vratih
“Moma se mima metakala” - se bova žogala tako, da bova žogo metala
“Jepa jožica” je bila lepa rožica
Luna je bila Juna, sonce pa Noka
Zmagal je pa “topti”. Uganete? Klopotec.
Sodedov fant je pa govoril v anagramih :” ams ovš mov” je pomenilo, da bo šel sam domov.
poslano v temi :: Hecno @Gospod so
Gospod naj najprej pred svojim pragom pometajo in se držijo desetih zapovedi, potem se naj za svoje ovce brigajo, ko bodo svoje poslanstvo opravili, se pa naj ukvarjajo s politiko, če utegnejo.
Kurblanje ljudi in laganje vsekakor ni gospodovo delo. Kakor tudi ne prodajanje svojih uslug najboljšemu plačniku.
poslano v temi :: Prvo bodo evtanizirali terminalno bolne nato pa že depresivne in tako naprej |
poslano v temi :: Ampak moram priznati, da je Putin izjemni strateg