Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Ja Mačka saj tudi jaz z 1.90 cm ne pridem cela gor, me ookaže samo do jošk;;;)))poslano v temi :: Javite se intelektualci! Verjetno zdele Marija ruka višnjev liker. Madoona, a sem sprejeta al ne?
poslano v temi :: Javite se intelektualci! Ja Mačka saj tudi jaz z 1.90 cm ne pridem cela gor, me ookaže samo do jošk;;;)))
poslano v temi :: Javite se intelektualci! Saj res, lahko bi enkrat kako vašo slikco nalepili, da vas bomo pohvalili ali pa sšimfali. Evo jaz si upam.
poslano v temi :: Javite se intelektualci! Marija a si zaspala? Čakam če pridem zraven, pol moram it 3 litre pudinga mešat;.
poslano v temi :: Javite se intelektualci! Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Ha ha...a ne štekaš kaj s tem mislim..uni malo starejši, za njih je ta pijača..pol pa mislijo,da so sexali, čeprav niso(halucinacija)..;;;;))))poslano v temi :: A ni fajn!! |
poslano v temi :: Javite se intelektualci!