a se lahko v savi kopaš? - 4

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
obstojajo
14.06.2016 ob 19:31
Obstojajo nianse zasebnosti. Od vas 3 jih ena obvlada, drugi dve pa dve ne.
0
Avatar gosta
Kdo
14.06.2016 ob 19:46
NHTT=untip
0
Avatar člana Cindy
Cindy
14.06.2016 ob 20:10
Ne, ne Un tip ni NHHT...
0
Avatar gosta
bb
14.06.2016 ob 20:32
Sava zna biti zahrbtna zaradi tokov, tako da, če ne poznaš terena, kje se kopati, se raje ne kopaj. Pojdi raje s teto v Izolo, boš vsaj malo spremenila okolje in izkusila še kaj drugega kot svoje kletno stanovanje.
0
Avatar gosta
le kako
14.06.2016 ob 20:39
Le kako bošla v Izolo, saj v drugi temi piše, da ne zmore 1 ure vožnje k babici zaradi paničnih napadov. No ja, mogoče je morje več vredno od babice in bodo panični napadi začasno ponehali.
0
Avatar gosta
Panični napad
14.06.2016 ob 21:52
Dihaj v papirnato vrečko, če imaš panične napade. S tem uravnovesiš Co2 in posledično Ph v krvi.
Sliši se zajebancija, pa ni. Če imaš občutek, da težko dihaš in čutiš mravljince v rokah itd, poskusi tudi to. Temu se reče hiperventilacijski sindrom in ga najhitreje pošlihtaš z navadno papirnato vrečko. Pa ne dihaš globoko, temveč normalno.
Vem, ker se je moja sorodnica zdravnica blazno bala vožnje po ITA avtocesti, pa je vedno vlačila papirnate vrečke s sabo. Če bi slučajno hiperventilirala vmes.
0
Avatar člana WiCkEd WiTcH
WiCkEd WiTcH
14.06.2016 ob 23:28
Avtor: bistvo
Ni bistvo, če me njena socialka ogroža ali ne. Bistvo je, da zaradi takih lenuhov na kubik in prevarantov, tisti, ki jo res potrebujejo, ne dobijo več in da morajo reveži na minimalcih plačevati za njih.

O novem svetu si pa brez komentarja? Kdor molči, stotim odgovori.

Noben revež na minimalcu ne plačuje specifično za Redno.
O novem svetu sem pa tiho, ker pojma nimam, o čem sploh bluziš.
0
Avatar gosta
Bistvo, Bistvo
16.06.2016 ob 13:56
Bistvo si zgrešila. Vidim, da nimaš pojma o pojmu.
Da ljudje ki so plačani z minimalcem, tidi pračujejo davek za tiste, ki so upravičeni do socialne pomoči, je rs. Vendar zaradi neplačevanja prispevka nebi oni dobili nič več. Tajkun bi še malo več nakazal v "oaso".
0
Avatar gosta
ahahaha
18.06.2016 ob 22:59
Sahi in Redna vidve sta kot stara zakonca. Enkrat si pohvale talata, drugič pa si vse v fris zmečeta. Nista gladki.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026